Zavřít reklamu
  • Iphone 7 data po restartu #1934

    Ahoj, mám jablečnou krabičku chvíli tak omluvte moji nevědomost Všiml jsem si, že se mi telefon sám od sebe po restartu připojí na data, vzhledem k tomu, že zatím nemám datový tarif tak mě tento občasný restart stojí nějaké peníze. V nastavení mám vyplé takové věci jako Asistovanou wifi a pod. Nemá někdo tip jak vyřešit tento problém, nebo jak zjistit která aplikace to dělá? Napadlo mě, že můžu lehce upravit nastavení dat aby se tohle nedělo, ale občas se přeci jen připojím a nechce se mi znovu a znovu vše vracet tak jak to má být. Děkuji za odpovědi

    Iphone 7 data po restartu #8938

    Data se dají vypnout přímo v nastavení telefonu. Další zabránění přístupu dat je možné přímo přes providera, kde si v samoobsluze nastavíš, že data nechcete. Záleží jakého poskytovatele máš. Já můžu data vypínat jak v telefonu, tak přes samoobsluhu.

    Iphone 7 data po restartu #8939

    Data v telefonu jsou vyplá. Přes oprerátora to také jde řešit ale já to chvíli řešil tak, že jsem upravil nastavení dat umazáním třeba přihl. jména. Jde mi o to, že když provedu jednou za čas restart a i přesto, že mám vyplá data tak se telefon připojí a já platím.
    A proč by mi nešel email? Snad existuje něco jako wifi ne? A vzhledem k tomu že se vyskytuji v místě kde mám wifi pořád tak data momentálně úplně nepotřebuji.

Odpověď na: Iphone 7 data po restartu

celý text

.