Zavřít reklamu
  • Iphone X problemy #1901

    Zdravím, Z xka jsem zatím pěkně naštván, resp. ani ne tak z xka, ale z věcí, které nefungují okolo. Za 1)Počítač mi z ničeho nic xko nenajde. Furt mi to píše, že device je unreachable. Ale ostatní iphone v pohodě jdou i xko šlo první týden a teď ne. Vždycky se to chytí třeba na dvě minuty a pak konec, furt jak debil vyndavám a zandavám kabel abych si ty věci přetáhnul a mám obavy, že takhle akorát zničim baterku totál. Nevíte si někdo rady? Zkusil jsem pár základních věcí, ale nic nepomáhá. Za 2) Můžete mi někdo doporučit přehrávač, kde bych si mohl pouštět videa s normánlí kvalitou? Neustále se mi videa sekají a když mám efekt slow motion, tak prostě v přehrávači nefunguje. Navíc mi přijde, že videa jsou rychlejší než realita. Nevíte čím to je? Normálně z GO PRO mi slow motion funguje normálně i normálně videa, nechápu to. To samý z 6tky videa taky normálně fugovaly. Zatím jsem zkusil BS Player, iTunes, QuickTime, VLC, Window Media Player a všechno naprostá, ale naprostá katastrofa, je to absolutně nedívatelný... Nemáte někdo podobný problémy?

Odpověď na: Iphone X problemy

celý text

.