Zavřít reklamu
  • Iphone 7 plus problém #1784

    Dobrý den, mám poslední dobou se svým Iphone 7 plus takový problém. V sobotu jsem musel restartovat telefon 1x kvůli tomu, že mi špatně problíkávala obrazovka při odemknutí telefonu přes touch ID. Dneska jsem musel opět restartovat telefon, kvůli tomu, že mi na uzamčené obrazovce neukazoval ani datum ani čas. Prostě byla vidět pouze čistě tapeta a nic víc. Problém vždy vyřeší restart telefonu. Ale nechce se mi každý den řešit něco, stalo se to už někomu? Nebo mám dat na reklamaci a doufat v nový kus? 😆 😆

    Iphone 7 plus problém #8655

    Takže to není jen problém u mě Jo? 😂 už jsem se bál, ze mám zas smůlu na špatný kus iphonu 😂 je 4 měsíce starý 😁

    Iphone 7 plus problém #8656

    Odpovím trochu šířeji.
    Jak APPLE prezentuje stále a stále nabubřelejší systém (První IOS měl 97Mb, nyní je to skoro 2,5GB), tak samozřejmě musí zákonitě vzrůst počet možných problémů. Čistý systém by měl pracovat bez větších chyb, pokud uživatel provádí klasickou obnovu z původních záloh, instaloval X aplikací, různě mazal atd.. zůstává v telefonu spousta "bordelu".
    Proto je dobré provést čistou instalaci a telefon nastavit pak jako nový. Toto by mělo většinu problémů vyřešit.

    Iphone 7 plus problém #8657

    petrŠ píše:
    Přesně tak to dělám a chyby zůstávají. Takže tím to není.

    No právě tam mám tolik věcí, že se mi nechce moc dávat telefon uplně nový 😀 jsem rád, že to někdo napsal, že chyby zůstávají i tak :D... Doufám, že to brzo opraví protože se to stává běžně... Každý den něco... Telefon používám hodně, takže mě to dosela se*e 😆

Odpověď na: Iphone 7 plus problém

celý text

.