Zavřít reklamu
  • iphone 7 nebo iphone 7 plus? #1753

    Ahoj, chci se zeptat. Mám iphone 6 ale už to prostě chce upgrade Hodně uvažuju na pluskem ale bojím se té velikosti, že se špatně vejde do kapse atd Že se mi bude špatně zvykat z přechodu z velikosti 4,7"... Tak se chci zeptat, za jak dlouho jste si třeba na tu velikost zvykli a jestli vám vejde do kapse? Nemůžu se rozhodnout Děkuji za odpověď

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8592

    Ahoj iPhone 7Plus/8Plus je bezesporu skvělý stroj 8Plus mi leží doma v krabičce na prodej . Velikost mi opravdu dost vadí a abych měl u sebe zařízení které mi překáží velikostí a při používání už upozorňuje svoji váhou to fakt ne. Opravdu jediné to pozitivum je ve fotoaparátu. Jinak přechod zpátky na Iphone 7 byl skvělý prostě telefon kterej po používání 8plus v ruce ani necejtíš prostě takovej úžasnej pocit 🙂 Takže za mě iPhone 7/8 je to daleko pohodlnější .

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8593

    VeverkaPetr píše:
    Ahoj iPhone 7Plus/8Plus je bezesporu skvělý stroj 8Plus mi leží doma v krabičce na prodej . Velikost mi opravdu dost vadí a abych měl u sebe zařízení které mi překáží velikostí a při používání už upozorňuje svoji váhou to fakt ne. Opravdu jediné to pozitivum je ve fotoaparátu. Jinak přechod zpátky na Iphone 7 byl skvělý prostě telefon kterej po používání 8plus v ruce ani necejtíš prostě takovej úžasnej pocit 🙂 Takže za mě iPhone 7/8 je to daleko pohodlnější .

    Takže sis na velikost pluska nemohl zvyknout?

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8594

    Zvykl jsem si na ovládání telefonu jednou rukou bohužel u iPhone 7/8Plus to fakt nejde , už je to prostě zbytečně velký a myslím si že tohle má především využítí u nějakých ředitelů který telefon nosí v náprsní kapse svého sáčka na nošení v zádní kapse riflí to fakt není . Když člověk používá obě ruce tak je to fajn ale z praktické stránky na běžné používání se to nehodí . Takže odpovědď zní nezvykl jsem si na to .

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8595

    Ja mam 178cm a myslim ze i velke ruce ale to plusko je proste neprakticke , vydrz na baterii je i u Mensiho modelu dobra a vic zabavy ? Krom fotoaparatu nevim co tam je za vic tabavy o proti mensimu modelu 🙂 takze za me klasika a nebo tedka novej iPhone X

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8596

    já jsem přešel z 5" na ip SE a byl jsem nadšenej z jeho velikosti, všechno se dalo dělat jednou rukou. jenže jsem chtěl lepší foťák, funkce a tak. takže jsem koupil malou sedmičku. telefon super, ale prostě to kouzlo ovládání je pryč, ovládat plusko už si nedokážu představit. měl jsem i telefony 5,5" a zvykl jsem si, ale musel jsem telefon nosit pořád v taštiččce přes rameno, kapsa u kalhot nebylo to pravý, hlavně při nastupování do auta 🙂 jenomže stejně o plusku uvažuju do budoucna kvůli foťáku, ale možná se spíše přikloním po roce k Xku.

    iphone 7 nebo iphone 7 plus? #8597

    plusko mě láká kvůli foťáku hodně ale bojím se dost té velikosti, že se mi nevleze pořádně do riflí 😆 . Asi moc není vyrobený na nošení v kapse a "kabelčičku" 😆 si kvůli tomu kupovat nechci 😀 😀

Odpověď na: iphone 7 nebo iphone 7 plus?

celý text

.