Iphone 8 Plus a ikona "synchronizace" se furt točí.

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
petriPhone

Re: Iphone 8 Plus a ikona "synchronizace" se furt točí.

Příspěvekod petriPhone » čtv 15. bře 2018 5:42:18

Teď mne ještě napadá že by to mohl dělat a stále se připojovat e-mail od Seznamu. Koukám že ho tam máš nainstalovaný a já ho mám na iPhone také. Petr.
patlen78

Příspěvekod patlen78 » pát 16. bře 2018 5:47:14

Ahoj promiň, dlouho jsem tu nebyl, respektive nic nepotřeboval. No asi nijak čoveče. Usoudil jsem , že to asi bylo tím, že se mi telefon neustále snaží nahrávat něco do záloh (viz. fotky apod.) Když jsem omezil "úsporu místa" fotek a změnil prioritu některých aplikací, tak to přestalo. Dnes mám IPX a tady jsem to třeba nepozoroval vůbec.
petriPhone

Příspěvekod petriPhone » pát 16. bře 2018 7:05:42

Ahoj. To kolečko ale není synchronizace. Je to síťové připojení. Zkusím odinstalovat ten e-mail od seznamu a budu vidět. Nic jiného už v iPhone nemám, je úplně čistý. Dle mého názoru se ten e-mail připojí a zůstane to tam jako by se to stále připojovalo. Pokud to bude dělat i obnovený iPhone do továrního nastavení pak zbývá vyměnit sim kartu. Nejdřív jsem myslel že je 6s rozbitá ale když jsem koupil 7 tak to začalo dělat také. iPX mám také tam to kolečko neuvidíš nikdy. Není tam. Jen se objeví při otevření v nějaké aplikaci která využívá připojení. Petr.
ditka75

Příspěvekod ditka75 » sob 17. bře 2018 18:18:58

Tak je to mozna ikona pripojeni (dela to i na wifi, takze to nesouvisi s GSM siti), ve skutecnosti ti tam ale beha prave proto, ze se telefon snazi neco synchronizovat a zjevne se mu to nedari, proto to trva dlouho. Nejcasteji to jsou prave fotky na cloud, nebo zalohy. Doporucuju telefon dat na nabijecku a nechat na wifi.
Jestli se chces ubezpecit, obnov si tovarni nastaveni bez obnovy dat a nedavej tam ani icloud ucet. Uvidis ze ti zadne kolecko nikde behat nebude :-)
petriPhone

Příspěvekod petriPhone » sob 17. bře 2018 18:36:44

ditka75 píše:
sob 17. bře 2018 18:18:58
Tak je to mozna ikona pripojeni (dela to i na wifi, takze to nesouvisi s GSM siti), ve skutecnosti ti tam ale beha prave proto, ze se telefon snazi neco synchronizovat a zjevne se mu to nedari, proto to trva dlouho. Nejcasteji to jsou prave fotky na cloud, nebo zalohy. Doporucuju telefon dat na nabijecku a nechat na wifi.
Jestli se chces ubezpecit, obnov si tovarni nastaveni bez obnovy dat a nedavej tam ani icloud ucet. Uvidis ze ti zadne kolecko nikde behat nebude :-)
Ale vždyť jsem to už psal, ze mám iPhone obnovený do továrního nastavení, žádný iCloud, žádné fotky proste nic. Jen e-mail od seznamu. Děla to nejspíš on. Když e-mail ukončím tím klasickým dvojklikem na homebuton a odstraněním z otevřených aplikací tak to nedělá. Když ho nechám pár hodin neukončený tak se začne kolečko točit. Prostě ty servery od seznamu a nějaké ty SSL odchozí pošty a příchozí pošty zřejmě běží aniž by měli. Takže prechazim na jiný e-mail a seznam odpouštím. Petr.
petriPhone

Příspěvekod petriPhone » stř 21. bře 2018 20:00:39

Tak jsem iPhone obnovil do továrního nastavení a nechal ho úplně čistý. Během dne se kolečko síťové aktivity opět stále točí. Teď už tedy zbývá jen výměna SIM karty. To je tedy pakárna ☹️

Zpět na „iPhone“