Zavřít reklamu
  • iPhone 6 – reklamace baterie #1715

    Hezký den, jsem na vážkách s reklamací telefonu. Baterie v iP6 mi poslední dva měsíce dost blbne. Nejde tak ani o její kapacitu kde mi je jasné, že se prostě časem sníží, ale o její elektroniku. Telefon se znenadání vypne při 40 %, chvíli při pokusu o zapnutí ukazuje požadavek na připojení k zásuvce a pak se zase klidně nahodí a funguje dál. více: chung cư pcc1 Vyměnil bych si baterku sám, ale telefon začil pár pádů a z jednoho si odnesl prasklý displej, takže mám strach se ho jakkoliv pokoušet sám otevírat. A cpát 1500 do 2 roky starýho telefonu za originální výměnu se mi taky zrovna nechce... více: eco dream Máte někdo zkušenost s reklamací telefonu z důvodnu vadné elektroniky (ne kapacity) baterie? více: xuân mai complex

    iPhone 6 – reklamace baterie #8469

    Problém může být softwarového charakteru. Já jsem už vystřídal 4 iPhony a od verze iOS 8 jsem pořád jen aktualizoval + obnovoval zálohu na iCloudu. Servisní technik mi řekl, že právě v tomto je nejčastější problém, jinak můj iPhone se taky vypínal a nakonec prošel hardwarovou diagnostikou na výbornou.

    Pokud se ti po takovém samovolném vypnutí ptají aplikace znovu na oprávnění (poloha, kontakty, atd.), tak máš stejný problém jako já, což je naštěstí pouze softwarová drobnost = proveď reset do továrního nastavení a neobnovuj zálohu, ale iPhone si nastav znovu a aplikace si stáhni z AppStore.

    iPhone 6 – reklamace baterie #8470

    Rád bych jen napsal, že to, že diagnostika vyšla na výbornou ještě neznamená, že je telefon, co se vnitřnosti týká, opravdu v pohodě 🙂 musel jsem iPhone 6 reklamovat celkem 3x po sobě ( telefon jsem po předání ani neodnesl a poslal jej na reklamaci znovu okamžitě) než se mi projevila v diagnostice závada baterie a problémy se signálem.. 🙂 Diagnostika tedy rozhodně nemá vždy 100% výpovědní hodnotu.. 🙂

    Jinak k problému adamjackson, zkusil bych do servisu zajít a prostě se zeptat, hned na začátku ti řeknou, jaký máš naděje, otázkou je, jestli by do toho vůbec technik šel, kvůli tomu sklu.. Jinak jsem z tvého příspěvku úplně nepochopil, jestli je ještě telefon v záruce, nebo není..

    iPhone 6 – reklamace baterie #8471

    Ano, je mi to naprosto jasné - 100% jistota není nikde a v ničem. Ale opakuji podruhé, že když se mi mobil samovolně vypínal, tak se poté aplikace ptaly na oprávnění jako kdybych je zrovna nainstaloval znovu, což utvrdilo mé přesvědčení i vyjádření technika, že šlo o SW chybu.

    Pokud někde dělají diagnostiku na počkání, tak by to byla nejlepší cesta. Jinak je to pouze hádání z křišťálové koule. Já jsem byl zbytečně 14 dní bez iPhonu a byl jsem přesvědčený, že je baterie KO -nakonec jsem se dozvěděl, že mám v záloze nějaký konfliktní balast..

Odpověď na: iPhone 6 – reklamace baterie

celý text

.