Zavřít reklamu
  • 7 plus nebo 8 plus #1613

    Ahoj, řeším stejnou situaci:). Mým hlavním parametrem je fotoaparát, tak právě nevím zda nebudou fotografie ještě a kus lepší u Iphone 8+, když píšou, že fotoaparát má větší a rychlejší snímač a hlubší pixely. A skleněná záda jsou pro mě nevýhodou, bojím se křehkosti a nějaký ten pád jednou přijde.

    7 plus nebo 8 plus #8220

    Zdravím.

    Možno že trepnem hlúposť, ale mne sa zdá že ten zadok je vyrobený z iného materálu, než bol použitý napríklad na iPhone 4/4S. Pretože ak by náhodou padol zrejme by pukol z oboch strán, čo by za mňa veľmi výhodné nebolo. Osobne ak by som si mal vybrať, tak 8 Plus. Ale ak to náhodou neviete, jeden veľmi rozumný slovák vymyslel jednu "bezdrátovú" nabíjačku. Nabíjačka spočíva v princípe zapojenia malého plieška pod kryt, a následné položenie telefón na peňaženku. Áno na peňaženku, je to špeciálna peňaženka ktorá je z jednej strany nabíjačka, a z druhej ako vaša obyčajná peňaženka.

    Taktiež je určitý rozdiel v cene, či do telefónu už chcete investovať, alebo nemáte také veľké možnosti. Ale myslím si že ani s jednou možnosťou nebudete nespokojný, pretože sú to telefóny ktorým ja osobne nemám čo vytknúť.
    Neviem aký vkus na telefóny máte vy, ale ja by som vám odporučil - iPhone 7 Plus 64GB Matte Black
    Držal som ho v iStores a je naozaj pekný, a za dalšie na ňom nevidieť odtlačky od prstov ako to bolo na 7 Jet Black, áno je pravda že keď na to dáte kryt je vyriešné. Osobne si myslím že telefón nebude mať veľmi veľkú výdrž bátérie vzhľadom na nové funkcie, ale aj predchádzajúce modely sú na tom rovnako, že ich musíte nabíjať každý deň. Takže následovné rozhodnutie je už na vás, ja by som sa do toho tak nehrnul. Telefón iPhone 8 nie je odskúšaný a nikto nevie, či sa náhodou nebude ohýbať, alebo či na ňom nebude nejaká iná vada. Teda pokiaľ ten telefón nepotrebujete nutne.

    7 plus nebo 8 plus #8221

    petrŠ píše:
    Tak jsem dnes koupil iPhone 7Plus 128gb matně černý. Skleněná záda nechci a mám jednou tak větší paměť za méně peněz. A taky hlavní věc je ta, že 8Plus je citelně těžší. Fotky ze 7Plus a 8Plus budou úplně stejné a rozdíl nepoznáš. A taky bych nechtěl kupovat nový iPhone z první výrobní vlny. Ty bývali vždy problémové. A čekat dva měsíce na druhou vlnu nechci. Počkám až na příští rok co přinese iPhone 8s nebo iPhone 9.

    Jo, něco takového jsem si taky říkal.

    Jdu objednat Ip 7+ 128GB matnou černou:)

    7 plus nebo 8 plus #8222

    petrŠ píše:
    Tak jsem dnes koupil iPhone 7Plus 128gb matně černý. Skleněná záda nechci a mám jednou tak větší paměť za méně peněz. A taky hlavní věc je ta, že 8Plus je citelně těžší. Fotky ze 7Plus a 8Plus budou úplně stejné a rozdíl nepoznáš. A taky bych nechtěl kupovat nový iPhone z první výrobní vlny. Ty bývali vždy problémové. A čekat dva měsíce na druhou vlnu nechci. Počkám až na příští rok co přinese iPhone 8s nebo iPhone 9.

    Na SE 64GB jsem čekal v PCE v AfiPalace přes měsíc, pořád řikali že nedodali, občas zavolali a řekli jestli nechci 32GB... A funguje luxusně!

Odpověď na: 7 plus nebo 8 plus

celý text

.