Zavřít reklamu
  • Kalendářová pozvánka #1601

    Ahoj,mám email spárovaný se služebním mejlem a jednou když mi přišla pozvánka do kalendáře a po potvrzení se nějak potvrzení neodeslalo (ikdyž v práci byla pozvánka potvrzena, v mobilu asi ne) a od té doby mě snad co hodinu a možná i častěji vyskakuje hláška "Kalendářová pozvánka. Odpověď na pozvánku nelze odeslat" Ráno když zapnu mobil tak napřed musím odklikat kolem 10 těchto hlášek za sebou a je to děsně otravný!! Jinak ostatní pozvánky byly vždy odeslánky v pořádku. Zkoušel jsem projít nastavení několikrát ale nikde jsem nenašel možnost nepotvrzené pozvánky smazat nebo třeba všechny pozvánky resetovat, smazat, zrušit prostě cokoliv co by mě těch otravných pozvánek zbavilo. Jinak se jedná o iPhone 6S [attachment=0]IMG_1976.PNG[/attachment]

    Kalendářová pozvánka #8190

    Ahoj, podarilo se ti to vyresit? Mam stejny problem. Dekuji

    Kalendářová pozvánka #8191

    Edge píše:
    Ahoj,mám email spárovaný se služebním mejlem a jednou když mi přišla pozvánka do kalendáře a po potvrzení se nějak potvrzení neodeslalo (ikdyž v práci byla pozvánka potvrzena, v mobilu asi ne) a od té doby mě snad co hodinu a možná i častěji vyskakuje hláška "Kalendářová pozvánka. Odpověď na pozvánku nelze odeslat" Ráno když zapnu mobil tak napřed musím odklikat kolem 10 těchto hlášek za sebou a je to děsně otravný!! Jinak ostatní pozvánky byly vždy odeslánky v pořádku. Zkoušel jsem projít nastavení několikrát ale nikde jsem nenašel možnost nepotvrzené pozvánky smazat nebo třeba všechny pozvánky resetovat, smazat, zrušit prostě cokoliv co by mě těch otravných pozvánek zbavilo.
    Jinak se jedná o iPhone 6S
    IMG_1976.PNG

    Ahoj Edge,
    s pozvánkami a zejména co se týče komunikace Apple iOS/Microsoft Exchange Server jsou problémy od nepaměti... Každopádně bych doporučil toto:

    1.Stistkni 2x home button (Touch ID) a ukonči aplikaci Kalendář
    2.Nastavení - Kalendář - Účty
    3.Vyber účet, který si myslíš, že způsobuje tento problém, popřípadě to aplikuj pro jistotu na včechny
    4.Vypni Kalendář (V tomto kroku budou smazány všechny události v aplikaci Kalendář, později při opětovném zapnutí by se měli znovu nahrát)

    1. Vypni a zapni iPhone
    2. Zapni opět Kalendář pro daný účet viz krok 3.

    Nyní by už měl problém odeznít.

    Kalendářová pozvánka #36824

    PyzmaPyzmovic píše:

    Edge píše:
    Ahoj,mám email spárovaný se služebním mejlem a jednou když mi přišla pozvánka do kalendáře a po potvrzení se nějak potvrzení neodeslalo (ikdyž v práci byla pozvánka potvrzena, v mobilu asi ne) a od té doby mě snad co hodinu a možná i častěji vyskakuje hláška "Kalendářová pozvánka. Odpověď na pozvánku nelze odeslat" Ráno když zapnu mobil tak napřed musím odklikat kolem 10 těchto hlášek za sebou a je to děsně otravný!! Jinak ostatní pozvánky byly vždy odeslánky v pořádku. Zkoušel jsem projít nastavení několikrát ale nikde jsem nenašel možnost nepotvrzené pozvánky smazat nebo třeba všechny pozvánky resetovat, smazat, zrušit prostě cokoliv co by mě těch otravných pozvánek zbavilo.
    Jinak se jedná o iPhone 6S
    IMG_1976.PNG

    Ahoj Edge,
    s pozvánkami a zejména co se týče komunikace Apple iOS/Microsoft Exchange Server jsou problémy od nepaměti... Každopádně bych doporučil toto:

    1.Stistkni 2x home button (Touch ID) a ukonči aplikaci Kalendář
    2.Nastavení - Kalendář - Účty
    3.Vyber účet, který si myslíš, že způsobuje tento problém, popřípadě to aplikuj pro jistotu na včechny
    4.Vypni Kalendář (V tomto kroku budou smazány všechny události v aplikaci Kalendář, později při opětovném zapnutí by se měli znovu nahrát)

    1. Vypni a zapni iPhone
    2. Zapni opět Kalendář pro daný účet viz krok 3.

    Nyní by už měl problém odeznít.

    Super rada, funguje, díky moc

Odpověď na: Kalendářová pozvánka

celý text

.