Zavřít reklamu
  • Čo vieme o iPhone 8/Pro? #1518

    Zdravím. Neviem či to sem patrí, aj keď nejde o problém rád by som som sa zdelil s informáciami ktoré som pozliepal z fór, a doposiaľ žiadne informácie o telefóne niesu zverejnené spolu. Podľa všetkého "názvoslovie" Apple nový iPhone zmení, bude sa jednať o iPhone 8, alebo iPhone Pro. V kóde boli nájdené údaje, ktoré napovedajú tomu, že telefón príde o Touch ID, a bude nahradený rozpoznaním tváre. Tiež sa špekuluje o umiestený Touch ID na zadnú stranu telefónu. Známa je podľa všetkého aj predná strana telefónu. Pretože je navrhnutá "ikonka" nového spomínaného iPhonu. To znamená že na vrchnej časti telefónu (vo výčelku tmavomodrej farby) by sa podľa všetkého mal nachádzať reproduktor, predná kamera, a nová funkcia rozpoznanie tváre. Pomedzi zvedavcou sa špekuluje o hodinách ktoré by boli umiestnené v hornej časťi telefónu (tmavomodrý výčelok). Na pravo od tmavomodrého výčelku bude ako obvykle batéria, a v ľavo signál, stav siete. Osobne si myslím že home button bude zrušený, keďže sa podľa všetkého bude meniť vzhľad telefónu a jeho celkový design. Myslím si, že home button bude nahradený zaklepaním na telefón, alebo iba jeho zdvyhnutím. Možnosť je takzvaný dotykový home button, ktorý možete vidieť nižšie. Bezdrátové nabíjanie. Konkurencia túto funkciu už plne poskituje svojim zákazníkom. Apple používa bezdrátové nabíjanie u Apple Watch, keďže sa tam nenachádza žiadny konektor na nabíjanie. A tak isto si myslím, že bezdrátové nabíjanie bude "zavedené" vtedy, keď Apple zruší Lightning konetor. Snáď skratke napísal niečo o iPhone 8/Pro. "článok" inšpirovaný StandaShow.

Odpověď na: Čo vieme o iPhone 8/Pro?

celý text

.