Zavřít reklamu
  • potíže s SMS #283

    Mám nový iPhone 6s plus a potíže se zprávami SMS. Zařízení VŽDY hlásí, že SMS nebyla doručena, ale ona po telefonické kontroly doručena byla. Operátor T-mobile. Řešeno s jeho podporou - odpověď - zavěsili... Dočkám se rady zde? Předem díky

    potíže s SMS #4668

    Nečekal jsem, že mé počátky s iPhonem budou tak problematické. Vinu za nekorektní zasílání SMS na sebe házeli lidé z T-mobilu a servisní pracovníci iPhone. Pokud jsem problém řešil telefonicky, nikdo mi nevěřil, při osobní návštěvě všichni kouleli očima. Měnil jsem SIM kartu, telefon uvedl do továrního nastavení a nic nepomáhalo.
    Nakonec se ukázalo (a proto to sem píšu, kdyby měl někdo podobný problém), že na vině je T-Mobile. Zavedli možnost přenosu dat a hlasu pomocí LTE a to právě způsobovalo, že SMS sice s problémy odešla, ale iPhone ji označil za nedoručenou. Jakmile vypnete u mobilních dat v nastavení iPhonu možnost přenosu hlasu a dat přes LTE a necháte jen přenos dat přes LTE, SMS začnou normálně fungovat.
    Tyto řádky jsem mohl napsat jen díky jednomu pracovníkovi prodejny T-Mobile v pasáži Flóra. Byla to v pořadí třetí značková prodejna T-Mobile, kde nakonec onen mladý muž problém vyřešil. Jemu platí dík. Ne onomu neurvalci na telefonické podpoře, který než aby se nad problémem zamyslel, tak praštil telefonem.

    potíže s SMS #4669

    to je dobre info, ze i operator muze ovlivnovat pres LTE datovy presos SMSky 😯 😯

Odpověď na: potíže s SMS

celý text

.