Zavřít reklamu
  • Fotky z iPhone 6 vs 6s #1485

    Ahojte. Vie niekto porovnať fotky z iPhonu 6 a 6s? Mne sa zdá, že 6 robí lepšie fotografie, aj keď má "horší" fotoaparát. 6s má viac pixelov, fotka by mala mať teda viac detailov (na úkor svetelnosti), ale zdá sa mi, že tých detailov je tam naopak menej. Nemá niekto podobnú skúsenosť?

    Fotky z iPhone 6 vs 6s #7990

    Mám podobnú skúsenosť aj pri iPhone 7, iPhone 6 síce nerobí lepšie fotky, ale občas majú lepšie detaily. Dôvod je ten, že Apple implementoval drastický postprocesing, pretože také množsto pixelov akým disponuje 6s a novšie na fotke môže spôsobiť nepekný šum, práve aplikovaním bluru vznikajú potom fotky, ktoré sú na prvý pohľad pekné, čisté, no neostré.

    Fotky z iPhone 6 vs 6s #7991

    Mam vsetky 3 telefony doma 6,6s aj 7 a 7 robi najlepsie fotky 🙂

    6 robi "najhorsie" zo vsetkych
    6S robi ovela lepsie nez 6
    7 robi ovela lepsie nez 6S iba ked je sero alebo noc, cez den robi na 90% rovnake fotky

    S ostrostou som nemal ziaden problem ziadny postprocesing som nezaznamenal, mozno jeden krat na jednom mieste... a to zvyknem fotit kadeco, architekturu ludi a podobne na vyletoch a pod... Aj ked je pravda ze malokedy vyberiem telefon a hned odfotim, vacsinou manulne tuknem na viac miest zaostrenie a potom vyberiem to najlepsie zaostrenie... Mozno niekto naraza na postprocesing na HDR rezim, kde to vyzera "umelo" kedze spaja 3 fotky dokopy, aby vsetko bolo vyrazne vidiet

    Fotky z iPhone 6 vs 6s #7992

    Vzdyt iP 6 měl už na svoji dobu mizernej foťák, u 6s se to zlepšilo. Určitě lepší fotky nedělá 😈

Odpověď na: Fotky z iPhone 6 vs 6s

celý text

.