Zavřít reklamu
  • iPhone SE pokřivené tělo #1466

    Po dvou měsících používání iPhone SE jsem si při výměně pevného plastového krytu všiml, že mi v levé horní části odstává displej. Po hlubším zkoumání jsem zjistil, že od tlačítek hlasitosti se pokřivilo tělo telefonu. Při zkoumání internetem, jsem zjistil, že tento problém je u více iPhonů řady 5, 5S a SE. Máte někdo taky takový problém? Uspěla reklamace? Je nás více? Pojdmě společně problém nahlásit na Apple ať se něco děje.

    iPhone SE pokřivené tělo #7956

    Ahoj, mám stejný problém. Koupila jsem si iPhone SE v Alze někdy kolem půlky května. Od začátku ho nosím v ochraném obalu, mám na něm tvrzené sklo a všimla jsem si asi dva dny zpět, že je pokřivený v oblasti tlačítek na hlasitost. Bojím se jak to bude s reklamaci, protože si o telefon vážně pečuju a fakt se mi nechce platit oprava telefonu, když si nejsem vědoma žádného poškození. Nemůžeme se nějak kontaktovat popřípadě v soukromém e-mailu?

    iPhone SE pokřivené tělo #7957

    Před cca 3 měsíci jsem měl problém s 5s. Vlevo dole lupal při používání displej. Jelikož mi končila záruka, tak jsem telefon odnesl na reklamaci. Při sepisováni závady servisní technik objevil i nedoléhající displej ve vrchní části. Jakoby pružil. Reklamace uznána bez problému a telefon vyměněn za nový. Nový znamená tzv. Refurbished. Doma jsem zjistil, že nejde zapnout, ale to už je jiná kapitola a malá rada aby si zákazník vyzkoušel funkčnost i nového zařízení. Bylo nutno druhý den telefon odnést na reklamaci a na vyřízení bylo zase 30 dní.

Odpověď na: iPhone SE pokřivené tělo

celý text

.