Zavřít reklamu
  • Spomalený a sekajúci iPhone 6 #1402

    Ahojte, prosím vás o radu, lebo som už absolútne zúfalý. Mám iPhone 6 cca rok a pol. Dvakrát som ho reklamoval, raz kvôli vybíjajúcej sa batérii a vypínaní pri 30%, druhýkrát kvôli trhaniu a vypínaniu siete. Obe reklamácie uznali, pri prvej vymenili batériu, pri druhej nejaký čip na prijímanie signálu. SW vadu mi neuznali. A ja už naozaj neviem, čo ďalej. Nech robím čokoľvek appky si pri multitaskingu nepamätajú, kde som sa nachádzal a načítavajú sa nanovo (facebook alebo messenger niekedy až 15 sekúnd a to zakaždým), appky často padajú do homescreen pri opätovnom otvorení, pri návrate z multitaskingu mi zmizne horná lišta s časom a neobjaví sa až kým telefón nezamknem, náhodne sa mi mení klávesnica (nastavenú mám gboard, vstavaná je vypnutá) a to aj počas písania sa jednoducho lišta s klávesnicou vysunie nahor a zase zmizne a dookola, pri nastavovaní hlasitosti sa nezobrazí ikona na akej úrovni hlasitosť vlastne mám a rovnako zmeny nesprevádza ani zvuk, pri pripojených BT sluchadlách počas hovoru nie je možné odblokovať obrazovku, ktorá zostáva čierna. Pravdepodobne som aj na niečo zabudol, prípadne doplním neskôr. Čo som skúšal? Samozrejme factory reset, testovania v menšom množstve nainštalovaných appiek (žiadny rozdiel) a spomínané reklamácie. Viete mi poradiť, čo viac môžem spraviť? Lebo fungovať sa s takým telefónom naozaj nedá. Ďakujem pekne.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7834

    mi se stává že se zpomalí a někdy zamrzne asi na minutu pokud mám volného místa méně než 1GB, tedy méně než 5%.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7835

    Johnny píše:
    mi se stává že se zpomalí a někdy zamrzne asi na minutu pokud mám volného místa méně než 1GB, tedy méně než 5%.

    Voľné miesto mám 32,01GB

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7836

    Po novom mi crashuje uz aj aplikacia telefon. Cez multitasking sa vratim do aplikacie, na chvilku zobrazi posledne hovory a crash na plochu. Dalsi problem som zaznamenal pri BT sluchadlach. iPhone tvrdi, ze je pripojeny, sluchadla tiez. Stlacim na sluchadlach play, hudba ide z reproduktoru telefonu. Vie mi niekto prosim poradit? So ziadnym telefonom som nikdy nemal tolko problemov.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7837

    Ahoj, tebou popisovane symptomy jsou bud SW vada-coz si moc nemyslim(pokud stahnes original ipsw a flashnes ho pres iTunes s shiftem a obnovit) a situace je stejna, je to HW problem, ke kteremu se ja osobne priklanim. Reklamuj. Kde jsi provadel reklamaci? Pripadne Ti poradim, kam telefon zaslat, mam v servisech zname na vedoucich pozicich.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7838

    ip7black256gb píše:
    Ahoj, tebou popisovane symptomy jsou bud SW vada-coz si moc nemyslim(pokud stahnes original ipsw a flashnes ho pres iTunes s shiftem a obnovit) a situace je stejna, je to HW problem, ke kteremu se ja osobne priklanim. Reklamuj. Kde jsi provadel reklamaci? Pripadne Ti poradim, kam telefon zaslat, mam v servisech zname na vedoucich pozicich.

    Vďaka za radu, to flashnutie ešte skúsim. Mobil je firemný, čiže sa len poslal do Orange a zbytok išiel mimo nás. Tým pádom ani nemám inú možnosť, len reklamovať opäť cez nich. Otázne je, čo s tým, keď mi dookola budú reklamáciu zamietať.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7839

    Domluv se ve firme a stav se s telefonem v autorizovanem applu servisu. Jeste Ti doporucim chovani telefonu natocit na video a prilozit servisu, urcite Ti daji jiny kus. Kazdopadne zkus prvne flashnout IPSW pres Obnovit+Shift v DFU modu a nedelej obnovu z icloudu, ale nastav jako novy iphone a zjisti situaci.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7840

    Takže tretia reklamácia za mnou, "SW vada sa neprejavila". Vyreklamovali vraj nejaký komunikačný modul, ktorý vymieňali už pri druhej reklamácii. Poslal som im aj video, konkrétne: kde je vidieť, že aplikácia počasie sa vôbec nespráva korektne a nepomáhal ani reštart telefónu a kde sa aplikácia nezapne vôbec. Skúšal som obnovu cez DFU mód, nepomohlo. Po prechode na iOS 11 je to absolútna katastrofa a jediné, čo môžem stabilne robiť je akurát písať SMSky. Padá dokonca aj AppStore. Tri reklamácie a bez výsledku. Pracovný telefón sa údajne dá reklamovať len cez operátora a im, bohužiaľ, nemôžem určiť kam ho majú poslať.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7841

    Bohužiaľ, telefón som odložil naspäť do krabičky. Batéria na iOS 11 padá a to aj bez nejakého veľkého využívania (keď telefón zapojím do nabíjačky, zázračne baterka padne o 5% nadol), aplikácie padajú, všetko seká a trhá. Som naozaj sklamaný aj z nulovej podpory Applu a ich zmluvných servisov. Hlavne, že prichádzajú nové emoji a akákoľvek oprava OS nikde.

    Spomalený a sekajúci iPhone 6 #7842

    Smutné je, že do iPhonu som išiel práve preto, lebo veľa ľudí v mojom okolí tvrdilo, ako dlho to vydrží, aký je to svižný OS a aká je Android sračka. Keby v takom stave, v akom mám iPhone bol ktorýkoľvek Android, asi by okolo toho bol kvalitný hurhaj. Takto sa už nemám ani na koho obrátiť, lebo servis nič nerieši a často sa stretávam s postojom, že to nemôže robiť, lebo to by sa na Apple zariadení nestalo...
    Asi to skúsim reklamovať ešte raz z rovnakého dôvodu a dúfať vo vrátenie peňazí.

Odpověď na: Spomalený a sekajúci iPhone 6

celý text

.