Zavřít reklamu
  • 5s display problém #1387

    Zdravím, Mám problém s iPhone 5s. Již před rokem se objevilo podivné chvění displaye, kdy se začali podivně cukat ikony do leva, prava, nahoru a dolu. Postupně se objevovali i vertikální linky a display tak nějak divně problikával, tmavnul a display nereagoval na dotyk. Od té doby byl klid, ale najednou se to před 14ti dny vrátilo a od té doby je to v podstatě na denním pořádku s tím rozdílem, že na poprvé to trvalo tři dny a telefon se už pouze černě podsvítil. Odborníka na apple v iSetos Brno zajímalo pouze zda si koupím nový model s tím, že toto byla jeho poslední kapka. Při odchodu z tohoto obchodu se však telefon začal vracet do normálu. Když se to však následující den začalo projevovat znova, s telefonem jsem tak trochu v afektním jednání praštil do stolu zadní stranou telefonu o desku stolu a telefon se v tu chvíli vrátil do normálu. Dnes již pokaždé, kdy se závada projeví, telefonem trošku praštím horní části o druhou ruku a je po problému. Nicméně si myslím, že nejlepší řešení do budoucna to pro mě ani pro telefon nebude a tak bych se Vás chtěl zeptat, kde může být příčina a jak telefon opravit. Dle mého by se mohlo jednat o zanešené kontakty, nebo něco podobného, co spojuje display se základovou deskou, ale nerozumím tomu, tak jenom odhaduji(telefon mám 3,5 roku, tak mě napadlo, zda tam nebude množství zaneseného potu). Za každou pomoc dopředu moc děkuju. Hned přiložím video z yt, kde někdo natočil svůj telefon, který se chová prakticky stejně.

Odpověď na: 5s display problém

celý text

.