Zavřít reklamu
  • Trvalé vypnutie #1347

    Dobrý deň, posledné dni sa stretávam s problémom iPhone 5s. Po takmer troch rokoch používania mi mobil slúžil rýchlo a spoľahlivo a nemala som s nim žiadne problémy. Zo dňa na deň sa však začal samovoľne reštartovať (cca 4x za deň) a nasledujúci deň samovoľne vypínať. Na ďalší deň fungoval (bezproblémovo) iba v zásuvke, keď som ho z nej vytiahla, automaticky sa do minúty vypol. Na noc som ho nechala v zásuvke a nechala inštalovať nový ios, s myšlienkou, že by to mohlo vyriešiť môj problém. Zobudila som sa (respektíve ani nezobudila, pretože neišiel ani budík 🙄 ) na mobil s bielou obrazovkou a čiernym jabĺčkom. Nereagoval, nič nefungovalo. Odvtedy ostal čierny. 😥 Zobrala som ho do servisu, myslela som si, že bude problém s batériou. Ponúkli mi diagnostiku. Zistili, že problém nie je v batérii ale je to podľa nich nejaká chyba SW. Pýtajú si moje povolenie na reset s tým, že stratím všetky dáta so slovami, že je vlastne jedno, či im to dovolím opraviť alebo nie - dáta sa už vraj určite zachrániť nedajú a že mobil nereaguje. 😥 Ozaj neexistuje žiadny spôsob, ako sa z iPhone dajú dáta zachrániť? iCloud som nikdy nepoužívala. Priebežne som si ich zálohovala na externý disk, naposledy mesiac dozadu, ale aj tak to človeka naozaj zamrzí... Ďakujem za rady.

    Trvalé vypnutie #7707

    Ahoj. Zeptám se jen na takovou hloupost, dvojhmat jsi zkoušela? Tlačítko POWER současně s HOME BUTTONEM, cca po dobu 20 sekund?

Odpověď na: Trvalé vypnutie

celý text

.