Zavřít reklamu
  • prechod z Android na iOS #1314

    Zdravím. Chcel by som prejsť na iphone. Mám už asi 2 roky Android (HTC One M8). Nekupoval som ho ako úplne nový model. Už bol nástupca HTC 10. Ale neviem, či mám ísť do novšieho modelu iphone 7. Rozmýšľal som aj nad minuloročným modelom 6s. Ale tam ma odrádza to, že výkonovo je na horšej úrovni ako 7, nakoľko bude mať už dva roky od predstavenia. Neviem, či mám ísť do modelu 6s alebo 7. Aké veľké úložisko preferujete? 32 stačí? alebo treba až 128GB? Pri modeli 6s by som šiel do 64GB verzie. A čo fotoaparát? Sú tam badateľné zmeny oproti 6s a 7? Pozeral som si aj videá na youtube, ale chcel by som vedieť vašu osobnú skúsenosť. Reálne sa to odrazí na kvalite, resp. detailoch fotky? (Viem, že 7 má clovu f/1,8 a 6s f/2,2). A čo tie nové androidy? (Samsung galaxy s8, LG G6,Huawei P10) Aké máte na ne názor? Myslíte si, že bude dobré ísť do iOS alebo ostať pri androide a vybrať si nejakú vlakovú loď? Oplatí sa prechod na iphone 7 alebo 6s, ktorý je už medzi nami nejaký ten mesiac? Nebadáte úbytok výkonu? Ďakujem pekne za odpoveď

    prechod z Android na iOS #7562

    pokud chcete pouze tvořit aplikace pro platformu Apple, stačí Vám MacBook AIR, který koupíte nový se zárukou za 27000,-
    Obecně se nové řady MacBooků nedají upgadovat. 8 GB RAM a 128 GB SSD Vám budou stačit.

    prechod z Android na iOS #7563

    Sorry, odpověděl jsem na špatný dotaz.
    Ale přeci jen odpovím.
    To že je iP6s výkonově horší než iP7 je jasné, ale pořád je výkonnější než nový Samsung S8, který stojí skoro stejně jako nový iP7.
    Pokud chceš mít skvělou podporu (aktualizace atd.), data v bezpečí, výkon, tak si kup iPhone 6ś nebo 7.
    Velikost úložiště: 32 GB je dnes málo. Pokud budeš fotit tak 64 nebo 128 GB
    Úbytek výkonu u iPhone? To jsem nikdy nezažil, naopak u Androida po 6-ti měsících téměř u každého, který jsem měl. To byl jeden z důvodů proč jsem přešel na iPhone.
    Pokud si časem dokoupíš iPad, MacBook, Apple TV, budeš nadšený, jak to spolu komunikuje.

    prechod z Android na iOS #7564

    Ďakujem. A čo sa týka kamery/fotoaparátu? Je tam veľký rozdiel? Ja rád fotím. Primárne mám zrkadlovku, ale keď nie je poruke, tak používam mobil. Na bežné fotenie určite stačí. Akurát sa bojím nočných fotiek a fotiek v miestnostiach, lebo zato to veľké clonové číslo nie je potešenie... Ultrapixel má v tom výhodu, lebo pohltí viac svetla a tým pádom sú nočné fotky menej zrnité.

    prechod z Android na iOS #7565

    primárně jsou foťáky v mobilech určené pro zachycení momentek s nulovou uměleckou hodnotou. 80% všech fotek v noci a v místnosti jsou z hospody.
    Pokud rád fotíš, tak zrcadlovku ničím nenahradíš.
    iPhone 6a a 7 patří ke špičce v mobilní fotografii.

    prechod z Android na iOS #7566

    iPhone 7 foti o dost lepsie za sera a v tme nez 6S... takze ber 7, velkost necham na teba, urcite budes spokojny. Na fotky staci aj 32gb ale na videa uz velmi nie. Ak mozes financne a vyuzijes to, chod do 128gb

    prechod z Android na iOS #7567

    Pokud plánuješ více Apple zařízení a nejsi paměťově náročný, šel bych do 32 GB + 50 GB (25 Kč/měsíc) iCloud.

    prechod z Android na iOS #7568

    Ďakujem za odpovede. Ešte si to premyslím 🙂

Odpověď na: prechod z Android na iOS

celý text

.