Zavřít reklamu
  • iPhone 7 vybíjení #1258

    Zdravím jablíčkáři, mám problém s vybíjením iPhonu 7. Za běžného používání se vybíjí úplně normálně, ale přes noc je schopen se vybít třeba i o 35%. Zkoušel jsem vypnout na noc Wifi, ale je to pořád stejné. Ale když dám na noc letový režim, vybije se třeba jen o 1%. Myslím si, že to může být operátorem a jeho kolísavým signálem, ale u 5s jsem takový problém neměl. Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuju za každou radu

    iPhone 7 vybíjení #7438

    Před ukončením práce s telefonem vše z multitaskingu odeberu, tak pravděpodobně nemá co. Aktualizaci aplikací na pozadí mán vypnutou. A jak jsem psal, vrtá mi hlavou proč se v letovém režimu nevybíjí skoro vůbec.

    iPhone 7 vybíjení #7439

    Tak jsem ho nabil než jsem šel spát na 100% a ráno zase 71%. Ve využití baterie se píše že informace o baterii budou k dispozici po několika minutách používání iPhonu. Co je ale divný, že čas využití mám 2 a půl hodiny, ikdyž jsem na telefon celou noc ani nesáhl.

    iPhone 7 vybíjení #7440

    Už mi to naběhlo. To není vada IOS, po restartu telefonu nebo po úplném nabití ty statistiky zmizí a naběhnou až když telefon zase chvíli používáš. Ale nemám tam nic co by mi vybíjlo nějak rapidně telefon. Je divné, že když mi telefon nečinně leží přes den na stole, vybije se tak o 3%, v noci ale za stejnou dobu klidně o 30% 🙄

    iPhone 7 vybíjení #7441

    Zdravím,

    stejné problémy jsem měl u 5s, bohužel jsem ho kupoval jako použitý, ale byl to asi půl rok po tom co vyšel, přes den jsem žádnej pokles procent u baterky nepocítil, ale věděl jsem že když jdu spát a mam tam kolem 30% tak ráno bude dočista mrtvej, takže jsem to řešil tak, že jsem dával na noc na nabíječku a víc neřešil, telefon jsem dal tátovi, koupil jsem do toho novou baterku z Aliexpressu asi za 10e a jede uplně v pohodě, možná tam budou nějaky polohový služby taky zapnutý (?) jinak mě nic nenapadá, co nebylo řečeno, každopádně ted mam 7plus a jede v pohodě... naštěstí..

    iPhone 7 vybíjení #7442

    Stejný problém jsme měl s 5s a vyřešili to v servisu.
    Chyba základní desky. Určitě bych ho donesl tam:)

    iPhone 7 vybíjení #7443

    Mě napadlo že by to mohlo bejt tím signálem. Doma před spaním když vytahuju mobil z nabíječky a má 100% tak mám zapnuté Bluetoth , wifi i mobilní data a ráno se probouzím stále se 100% cesta do práce poslouchání hudby přes Airpods cca 20-25 minut. Přijdu do práce a jsem na 96% . Ale když si telefon v práci nechám na blbém místě kde je velice špatný signál tak tam chvilku je E pak vypadne uplně pak naskočí LTE potom zpátky na E a během 12 hodin mi baterie z těch 96% spadne na 26% . Mám s tím problém fakt jen v práci kde to je samá železo betonová konstrukce a signál vážně mizerný.

Odpověď na: iPhone 7 vybíjení

celý text

.