Zavřít reklamu
  • Oprava iPhone 5S – má smysl? #1252

    Zdravím přátele nakousnutého jablka! Vlastní nerozvážností se mi podařilo znefunkčnit můj oblíbený iPhone 5s, a to následujícím způsobem... Snažil jsem se vyměnit baterii, přičemž jsem asi prohodil šroubky krytu flexů na desce při odpojování displaye a delším šroubkem do mělčí dírky jsem základní desku poškodil... Po zapnutí se iP5s neustále dokola restartuje, přičemž občas problikne "red screen of death". Obešel jsem dva servisy a v obou mi tvrdí, že problém bude s velkou pravděpodobností na základní desce, cena opravy 3-5 tisíc. Zajímalo by mne, zda existuje nějaký způsob, jak desku vyměnit, zda se to vyplatí, kolik to bude stát a jestli by se tu nenašel někdo, kdo by to uměl. Díky moc za odpověď!

    Oprava iPhone 5S – má smysl? #7424

    Co se týče toho jestli se to vyplatí tak podle mě ano. Jako plně funkční bude mít hodnotu tak 7 tisíc, navíc s novou baterií. Ale prodávat to na náhradní díly je na dlouho a maximálně se dostanete na stejné peníze. Pokud si jej chcete ponechat tak se to vyplatí 100%. Já mám iPhone 5 a je bez závad, u novějšího bych problémy nečekal.

    Oprava iPhone 5S – má smysl? #7425

    7 tis je opravdu nesmysl, iP 5S se uz pohybuji okolo 4500, obcas clovek narazí i na nejaky za 3500.
    Co takhle koupit nejaky druhy 5S za par korun? Z nej vyjmout základní desku a hodit ji do tveho.

Odpověď na: Oprava iPhone 5S – má smysl?

celý text

.