Display nereaguje

aplikace a hry, návody a triky, příslušenství
Moonddur

Display nereaguje

Příspěvekod Moonddur » stř 19. dub 2017 17:34:52

Zdravím. Mám jeden problém s mým iphonem.
Mám ho od března minulýho roku. Tento rok v únoru jsem jej dával na reklamaci kvůli baterce (vypnínal se při 40%). Reklamaci uznali a vyměnili mi celé vnitřnosti (základovou desku, baterku).
Jenže. Po tom co se mi mobil vrátil se mi stávalo, že mi přestal reagovat displej na dotyk. Prostě ho ignoroval. Ze začátku se to dělo 1-2x do hodiny s tím, že displej nereagoval třeba 2-3 sekundy. Po týdnu tento čas stoupl na celou minutu. Domovské tlačítko fungovalo, ale ať jsem se dotkl kdekoliv po displeji, nic se nedělo. Po té minutě se to jakoby "odkouslo" a zase jelo vše ok. V době kousnutí jsem ale mohl zeslabovat zvuk (animace se na displeji objevila) atd..
Tak jsem se rozhodl mobil zanést na reklamaci znovu. Dneska mi přišel a technik mi řekl, že se žádná závada neprojevila. Prej to projeli nějakým diagnostickým přístrojem, přehráli software a nic se nenašlo.
Samozřejmě jsem zkusil mobil restartovat, vypnout a zapnout, dokonce i přeinstalovat celý ios. Ale nic nepomohlo.
Chci se zeptat co s tím mám dělat? Mám to poslat znovu na reklamaci s tím, že se to stále děje, nebo je na to nějaká osvědčená rada, jak to opravit? Nevím, jestli mě nepošlou do háje s tím, že opět nic nenašli.

Ps. Mám iphone 6s

Děkuji
raskavil

Re: Display nereaguje

Příspěvekod raskavil » stř 19. dub 2017 20:47:40

Natočit nic jiného mě nenapadá.
Stávající:
 MacBook Pro Retina Late 2013 i5 2,4 GHz RAM:8GB SSD:128 GB
 iMac Mid 2011 i5 2,5 GHz RAM:8GB HDD:500 GB
 iPad Air 2 64 GB
 iPhone 5s 16 GB

Bývalé: