Zavřít reklamu
  • iPhone SE? #1217

    Chtěl bych zkusit iPhone, momentálně mám 5 palcový Android telefon, se kterým jsem maximálně nespokojený. Chtěl jsem se zeptat jestli vidíte že se vyplatí SE kupovat, myslím že člověk si na tu velikost za pár dní zvykne, ale delší dobu přemýšlím o koupi SEčka a jsem nejistý, můžete poradit?

    iPhone SE? #7353

    Zdravím.Cca měsíc a půl taktéž mám iPhone SE jako první produkt od Applu, úhlopříčku neposoudím, přešel jsem ještě z menší 😀 Foťák vynikající, výkon až zaráží, co to dokáže,výdrž baterie dostačující (při plné záteži 1 den)a neocenitelná vlastnost-kompaktní rozměry..Nyní k dispozici i 32 GB varianta a za nižší cenu.Sám za sebe vřele doporučuji.

    iPhone SE? #7354

    Jednoznačně doporučuji, měl jsem ho rok a byl to skvělý stroj. Výkon, baterie, foťák všechno super. Na 7 jsem přešel jen protože jsem chtěl vyzkoušet větší displej a novější vzhled. Ale SE za ty peníze je super, navíc jsou teď za stejnou cenu větší kapacity.

    iPhone SE? #7355

    Rozhodne doporucuji, sveho casu jsem presel z Nexus S na tehdejsi novinku iPhone 5s (5s ma stejny tvar tela i velikost obrazovky jako aktualni SE) a musim rici, ze to byla nejlepsi mozna volba.

    Na iOS neresite cisteni cache a vypinani aplikaci, protoze to proste bezi stale svizne. Muzete si urcit jaka prava bude mit kazda konkretni aplikace, coz v Androidu neslo, mohl jsem pouze prava akceptovat nebo aplikaci nenainstalovat.

    iPhone 5s je mozne stale poridit, sveho casu to byl prvni iPhone s 64bit procesorem a i kdyz je jeho vykon jiz za zenitem stale bezi i na nejnovejsim iOS docela svizne. Kdybych nepotreboval vetsi prostor na data nebyl by zatim duvod k porizovani jineho modelu ale protoze mi jiz 16GB delsi dobu nestacilo, upgradoval jsem nedavno na SE 128GB, to uz chvili vydrzi 🙂

    iPhone SE je co se tyka vykonu samozrejmne vyrazne rychlejsi, vydrz baterie je znatelne delsi, optika stale pekne zarovnana s telem bez zadne boule, kvalitativne je stejna jako u iPhone 6, takze muzete natacet i 4k videa, no proste vazne perfektni model.
    Jedine co z iOS funkci chybi je 3D touch, ktery ale ja osobne nespatruji jako neco tak zasadniho, takze mi to nevadi.

    Vykony v cislech jak jsem nameril pomoci Geekbench 4, ktery bezel na iOS 10.3.1:
    Model - CPU Single-Core Score / CPU Multi-Core Score - Compute Metal Score
    iPhone 5s 16GB - 1330 / 2250 - 539
    iPhone SE 128GB - 2583 / 4478 - 9842
    iPad Pro 9,7' 128GB - 3022 / 5077 - 14804

    iPhone SE? #7356

    Děkuji všem za rady, mám jenom strach že ten telefon za chvíli nebude aktuální a mám taky kapánek hrůzu z toho, jak v roce 2017 vypadá displej z iPhonu 5s na SE

    iPhone SE? #7357

    Rozhodně bych se pořízení SE nebál. Sám jsem váhal a vystřídal během roku 4 androidy vyšší střední třídy a nakonec ze zvědavosti koupil nový 5S a musím říct, že je neuveřitelný, jak tak starej model i v dnešní době skvěle funguje a hlavně fotí! Teď bych si určitě koupil SE s 32GB, za tu aktuální cenu není co řešit. Nejvíc se mi líbí ta velikost telefonu a i přes to, že jsem přecházel z 5,5" a 5", tak mě ta menší obrazovka nijak neomezuje.

Odpověď na: iPhone SE?

celý text

.