Zavřít reklamu
  • iPhone mi spadl do vody. #1146

    Dobrý den, dnes se mi podařila opravdu zajímavá věc... Můj iPhone SE mi spadl do záchodu, ano přesně tak... Koukal jsem na různé návody co dělat, když mobil spadne do vody a došel jsem k závěru, že telefon zasypu rýží v zavařovací sklenici. Každopádně je tu otázka, zda bych měl navštívit servis. Problémů je hned několik. Když jsem telefon vyndal (telefon ve vodě nebyl déle jak 5 sekund) na displeji se začali zobrazovat podivné červené čáry kvůli kterým jsem ani nerozeznal co na displeji je, jelikož jsem chtěl telefon vypnout, aby nedošlo ke zkratu. Poté jsem uslyšel, že šumí reproduktor, netuším proč (nejspíše tato informace ani není důležitá) a k tomu se rozsvítil proximity sensor na červeno (ten vedle reproduktoru u ucha), no a postupně se ještě začala rozblikávat svítilna až se rozsvítila úplně, ovšem svítila ne takovým tím "denním" světlem, ale svítila "barvou" jako nějáká stará žárovka. Asi by byl dobrý nápad navštívit servis, že ano? Předem děkuji za rady.

    iPhone mi spadl do vody. #7240

    Servis máš navštívit co nejdříve, než dojde ke korozi, závady které si popsal rýže pravděpodobně nevyřeší.

    iPhone mi spadl do vody. #7241

    První věc je ta,ze telefon vypneš...a pak co nejrychleji do servisu,jak to začne korodovat,je konec,to už nikdo nevyčisti.V servisu tvrdí,že dokážou takto zachránit 95% telefonů.

Odpověď na: iPhone mi spadl do vody.

celý text

.