Zavřít reklamu
  • iPhone 6 Azijská distribuce #1076

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi iPhone 6 cz ( případně EU ) distribuce a azijská distribuce. Něco málo jsem hledal ohledně dostupnosti pásem LTE, ale nedošel jsem úplně zdárnému výsledku. Případně jestli jsou mezi nimi ještě nějaké další rozdíly ? Díky za každou odpověď. Dominik

    iPhone 6 Azijská distribuce #7104

    DominikSpecter - Dominik, netusim ci je v tom nejaky rozdiel. Mozno Ti vsak pomoze moja osobna skusenost. Kupil som v Kazachstane v officialnom elektro obchode iPhone 6s 32Gb, v novembri 2016. Na SR telefon nieje schopny byt prihlaseny v automatickom rezime vyhladania siete do siete nasho slovenskeho operatora (operator - 4ka). Musim ho zvolit manualne . Bolo mi povedane od operatora ze telefon si sam vybera siet ktora ma najsilnejsi signal v danom mieste. Avsak iPhone 6s kupovany na SR tento problem nema, ani iPhone 7 kupovany tiez na SR polozeny vedla neho. Ono by to az taky problem nebol, avsak 4ka operator na SR nema zatial dostatocne pokrytie tak vyuziva narodny roaming Tcomu. Co v praxi znamena, pokial chcem byt online a opustam pokrytie 4ky, musim mobil prepnut na automaticky rezim aby sa prihlasil do inej siete, teda do Tcomu. Mozno si niekto kladie otazku: Preco ho nenecham stale na automatickom a nevyuzivam narodny roaming Tcomu. Preto lebo mam v 4ke predplateny datovy balik fungujuci len v 4ke.

Odpověď na: iPhone 6 Azijská distribuce

celý text

.