Zavřít reklamu
  • reklamacia #1001

    Zdravim, chcem sa opytat ... kupil som iphone 6s z ruky, je stary rok aj dva mesiace a ked som ho kupil a zapol tak mi hned vybehla aktualizacia na 10.2 tak som to nechal urobit ale ked sa telefon restartoval tak prestal ist obraz a telefon sa neskutocne prehrial bol az horuci a potom sa uz vobec nepustil, skusal som vsetko ale nenasiel ho uz ani itunes, ani hard reset ani DFU proste nic nefungovalo tak som volal chlapovi co som ho od neho kupil a on ho zaniesol k operatorovi kde ho kupil na reklamaciu....reklamaciu mi ale neuznali vraj mechanicke poskodenie kvoli odretemu roho (je to ale fakt minimalne a a skoro to nevidno)..a teraz je moja otazka taka ze v meste kde byvam je autorizovany servis ktory robi tu apple zaruku ze do jedneho roka vymenia telefon ale ked ten rok presiel a uz som ho reklamoval cez operatora myslite ze mam skusit ist zaniest telefon do toho autorizovaneho strediska? nemaju nejaku databazu kde vidia ze uz raz ten telefon reklamovany bol? nechcem za to platit chcel by som to spravit v ramci 2 rocnej zaruky.....neviem ako to dalej riesit ale za telefon som dal celkom dost prachov a dalsie sa mi davat nechce a hlavne ked viem ze som s nim nic nespravil plus si myslim ze odisla doska a to sa vraj ani nevymiena len rovno kus za kus len neviem ci to zoberu ...proste hladam nejaku radu, tipy skusenosti ....dakujem

    reklamacia #6947

    Nenechejte ze sebou vydrbat, jiný servis než operátorův Vám to pravděpodobně neuzná, operátoři mají nasmlouvané servisy. (Proto nekupuju nikdy telefon u operátora) Každopádně neuznání reklamace z důvodu nějakého malého tukance nebo škrábance z běžného používání je nepřijatelné. Trval bych na opakované reklamaci, resp. nepřevzetí zboží jelikož nebyla odstraněna závada. (už jste hjo asi převzal, takže reklamovat znovu) Telefon má jít zapnout a má fungovat a to servis neopravil, takže mu běží dále 30 dní ať se stará aby telefon na který je záruka fungoval. Nevím ted přesnš jak Váš telefon vypadá, ale pokud není omlácený z betonové mícháčky či ohnutý, servis jej musí vzít. Vaši povinosti není telefon nosit v obalu a vyhnout se tak jeho poškrábání... Takto jsem již nekolikrát postupoval a vždy úspěšně. Pevné nervy :-)

    reklamacia #6948

    Doporučoval bych vám zavolat do Českého Servisu (http://www.ceskyservis.cz/sluzby/servisni-sluzby/apple/) Píšou že provádějí záruční servis, včetně těch od operátora. Mobily jsem tam posílal 5x a pokaždé naprosto spokojený (3x "nový" repasovaný mobil) . Jinak Apple má záruku normálně dvou letou a druhý rok je uplnem stejný jako prvnírok.

Odpověď na: reklamacia

celý text

.