Zavřít reklamu
  • Iphone 5S / Levé sluchátko je tiché a šumí #907

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám tu jeden menší problém ohledně mého Iphonu, začalo to asi před dvěma týdny, kdy jsem si chtěl zapnout hudbu, ale pravé sluchátko nefungovalo, byl v něm slyšet jen šum a to pravé hrálo velmi potichu + tlačítka na mikrofonu (který je na sluchátkách) nefungovali, tak jsem koukal po internetu a našel jsem rady typu: Vyčistit jack konektor, kouknout do zpřístupnění, jestli tam není hlasitost nastavena na pravé ucho, ale nic z toho nepomohlo, tak jsem si koupil celou novou součástku do mobilu, která obsahovala nabíjení i jack, součástku jsem vyměnil za starou zapnul mobil, vše jelo jak má, tak jsem zapojil sluchátka a problém se trochu zlepšil tím způsobem, že mi pravé sluchátko už hrálo na plnou hlasitost a levé velmi potichu, ale stále tam byl ten obrovský šum, tlačítka na mikrofonu také nefungovali (výměnu sluchátek jsem zkoušel jako první, zkusil jsem asi 10 různých, ale u všech byl stejný problém), nevíte co s tím? Měl jste někdo taky takový problém? Děkuji za odpovědi.

Odpověď na: Iphone 5S / Levé sluchátko je tiché a šumí

celý text

.