Zavřít reklamu
  • iPhone 5S – zakoupen před měsícem #883

    Dobrý večer, před měsícem jsem si koupil z Alzy iPhone 5S - 16GB na Black Friday. A po měsíci používání pocituju nadmerne vybijeni baterie, hry nehraji, facebook nenainstalovany, na netu jsem občas, mam povypínal jsem spoustu funkcí podle návodu, ale přijde mi, že se furt vybíjí. Využití mám cca 4hod a pohotovost 50hod. Kamarádovi vydrží i 7 hodin a děláme na něm skoro stejné činnosti. Mám iOS 10.2 ... myslíte, že to je normální, nebo to mám reklamovat ?

    iPhone 5S – zakoupen před měsícem #6739

    Zdravím,

    Každý novodobý telefón sa vybíja dosť. Ja ho mám niekedy aj dvakrát do dňa nabíjačke. To keď ste na ňom 4 hodiny bez prestávky je pre Váš mobilný telefón veľmi namáhavé, a zabíja ho to. Pokiaľ máte nejaký počítač využívajte radšej ten, a takéto problémy mať nebudete. Môže to robiť - zapnuté aplikácie na pozadí, veľa aplikácií. To že nemáte Facebook a nemáte ani hry, neznamená že Vám iPhone vydrží 2 dni. Neviem čo si pod tým všetci predstavujete. Sú to telefóny, ktorý na svoj chod potrebujú elektrinu, a nieje jej málo. Skúste raz za čas aj vypnúť telefón. Povypínať všetky aplikácie na pozadí. iPhone vypnúť, a aspoň 5-10 minút do neho nešpárať, nehať na pokoji. Každého z nás by unavilo.

    Máte tu jeden článok, ktorý som našiel hneď čo som napísal "iphone sa často vybija" - http://mobilmania.azet.sk/clanok/95788/zasa-vybity-iphone-poradime-ako-z-baterie-dostat-maximum

    Tiež 4 hodiny môže byť Váš čistý odhad, čiže to nemusí byť pravda. Máte tam "od posledného nabitia" a tam máte čas.

    Uptade - Ja mám tiež 4 hodiny používania a 19 hodín pohotovostný stav. Čiže to je v poriadku. 5S nemajú taku kapacitu batérie.

    Snáď Vám to pomôže. Pokiaľ nie, kontaktujte ma.

    Upravené používateľom Andrej Spodniak, dňa 2.1 o 10:57

    iPhone 5S – zakoupen před měsícem #6740

    Andrej Spodniak píše:
    Zdravím,

    Každý novodobý telefón sa vybíja dosť. Ja ho mám niekedy aj dvakrát do dňa nabíjačke. To keď ste na ňom 4 hodiny bez prestávky je pre Váš mobilný telefón veľmi namáhavé, a zabíja ho to. Pokiaľ máte nejaký počítač využívajte radšej ten, a takéto problémy mať nebudete. Môže to robiť - zapnuté aplikácie na pozadí, veľa aplikácií. To že nemáte Facebook a nemáte ani hry, neznamená že Vám iPhone vydrží 2 dni. Neviem čo si pod tým všetci predstavujete. Sú to telefóny, ktorý na svoj chod potrebujú elektrinu, a nieje jej málo. Skúste raz za čas aj vypnúť telefón. Povypínať všetky aplikácie na pozadí. iPhone vypnúť, a aspoň 5-10 minút do neho nešpárať, nehať na pokoji. Každého z nás by unavilo.

    Máte tu jeden článok, ktorý som našiel hneď čo som napísal "iphone sa často vybija" - http://mobilmania.azet.sk/clanok/95788/zasa-vybity-iphone-poradime-ako-z-baterie-dostat-maximum

    Tiež 4 hodiny môže byť Váš čistý odhad, čiže to nemusí byť pravda. Máte tam "od posledného nabitia" a tam máte čas.

    Uptade - Ja mám tiež 4 hodiny používania a 19 hodín pohotovostný stav. Čiže to je v poriadku. 5S nemajú taku kapacitu batérie.

    Snáď Vám to pomôže. Pokiaľ nie, kontaktujte ma.

    Upravené používateľom Andrej Spodniak, dňa 2.1 o 10:57

    Děkuji mnohokrát za příspěvek a omlouvám se, že jsem si myslel, že vydrží nějak extrémně dlouho.
    Telefon jsem vypnul na chvíli a pak zase zapl a celkem mu to i pomohlo 😀
    Po dnešním používání se zdá v pohodě a budu doufat, že se nestane opak 🙂
    Přeji hezký den 🙂

    iPhone 5S – zakoupen před měsícem #6741

    taky mám 5s necelý měsíc a vydrží 5 hodin používání a pokud s ním skoro nic nedělám, tak klidně 3 dny, takže spokojenost. nabíjím stejně každý den.

    iPhone 5S – zakoupen před měsícem #6742

    Mému je 3 roky a na konci dne když ho moc nešetřím tak tam je 40%, stáhni si aplikaci battery life: your battery doctor od nga nguyen a podivej se kolik mas wear level

    iPhone 5S – zakoupen před měsícem #6743

    Někde jsem četl (nevím už kde), že když iPhone klesne pod 10% baterky a pak ho vypnu, tak se baterka kalibruje. Nevím, třeba to pomůže.

Odpověď na: iPhone 5S – zakoupen před měsícem

celý text

.