Zavřít reklamu
  • iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #877

    Zdravím, Dne 24.4.2016 jsem si pořídil nový iPhone 5s 16 GB z alzy s jednoletou omezenou zárukou. Na svém mobilu jsem si v posledních měsících všiml pár drobností, ale zase bych byl nerad, aby se mi oddělaly po záruce a já do toho musel investovat. Jako první je reproduktor, když zapnu nějakou muziku a vypnu zvuk a dám si telefon k uchu, tak je slyšet takový nepatrný šumění, když telefon dám telefon o jednu čárku hlasitější, stále tam ten šum je, je to normální u každého iPhonu? Jednou se mi stalo, že když jsem zapnul muziku a zapnul normálně hlasitost tak místo písničky to začalo dost pištět, i když jsem celou aplikaci vypnul a zapnul a zkusil jinou písničku, pištěl, tak jsem iPhone restartoval a už vše bylo v pořádku, ale to se mi stalo jen jednou. Jako druhý je displej, když je telefon položen na stole, tak se rovný, když ho položím zády na stůl a zmáčknu displej v levém horním rohu, tak klesne o nějakou část, když to zkusím třeba na pravém dolní rohu, tak je displej pevný (neklesne pouze roh, ale i dolní strana cca 4 cm). Jako třetí je home button, Touch ID funguje normálně, s ním problém není, ale když někdy přiložím prst na home button, tak to maličko cvakne jakoby na levou stranu, troufám si i říci, že moje je o dost hlasitější, protože když jsem ho zkusil zmáčknout na stejném modelu v obchodu, tak bylo o dost méně hlasitější. Na telefonu je nalepené tvrzené sklo, ale žádným způsobem nebrání home buttonu. Měl bych tedy dotaz, jestli je to u toho reproduktoru normální a nebo mám zajít do autorizovaného servisu a tam to vyřešit. Moc děkuji za rady.

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6726

    *Zoberieme si to po poradí.

    Šumenie reproduktorov - Najlepšie by to bolo počuť. Pretože to môže byť niečo, čo by sme museli vidieť na vlastné oči, aby sme to mohli dobre popísať, a aby sme vedeli čo s tým je. Najlepšie bude, keď nám sem dáš nejaké video, aký "typ" šumu to je. Pri kúpe telfónu to nerobilo? Či ste na to prišli až teraz?

    Cvakanie stlačítka "homebutton" - Homebutton "cvakne" aj niekedy mne. Keď som mal starší telefón. Tiež to bol iPhone 5S ale v inej farbe. Hrával som na ňom dosť veľa hier, a tiež som ho používal viac než momentálne tento druhý. Čiže s týmto odporúčam navštíviť autorizovaný servis Apple. Mne "hrká" lock button. Len ak by Vám náhodou prestal ísť, nieje to nejaká výhra.

    Klesá display - Čo si mám pod tým predstaviť?*

    Ak budete niečo potrebovať, kontaktujte ma - andrej.spodniak@hotmail.com

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6727

    Ahoj, zkusil jsem spustit hudbu podle tvého návodu a dělá mi to můj iPhone 6s taky, nevidím v tom nějaký problém.
    Ten displej moc nechápu...
    Homebutton je každý jiný, u většiny iPhonů SE jde homebutton "promáčknout" víc než u jiných druhů. Pokud tlačítko výrazně nezlobí, tak bych si toho moc nevšímal 🙂

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6728

    já jsem koupil 5s nový asi před měsícem a taky cvaká home button a docela dost, ale tohle určitě řešit nebudu. ale velice výrazně "štěrchá" čočka ve foťáku. chápu, že musí být z principu volně, na předchozím telefonu jsem to taky postřehl, tady je to ale velice výrazně a stačí telefon jen zvednout ze stolu, nebo s ním trochu hýbat a je to jako štěrchátko. Nicméně všechno funguje jak má, takže řešit taky nebudu 🙂 jen mě zajímá, jestli to dělají všechny 5s stejně. Pokud bych měl ip7, tak vzhledem k ceně bych to asi řešil, pokud by to nedělalo u všech kusů.

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6729

    Také jsem si prvně myslel, že je to fotoaparát, ale není, je to pouze tlačítko pro zamknutí telefonu 🙂
    Přidrž ho a zkus s telefonem zamávat a už to dělat nebude

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6730

    u mě na 100% štěrchá foťák, to tlačítko cvaká dost nahlas jen když ho zmáčnu jinak je zcela potichu a bez vůle, v noci bych tím někoho klidně probudil 😀 tobě foťák nevydává žádnej zvuk?

    takže u mě změna. teď jsem se na to chrastění zaměřil a nedělá to čočka foťáku, ale vypínací tlačítko. to tlačítko má vůli a je přímo na čočkou, proto jsem usuzoval, že to dělá ona, můj předchozí telefon taky štěrchal od čočky. tlačítko nahoře mě nenapadlo, protože ho skoro nepoužívám a ještě jsem si nezvykl na jeho umístění. záhada vyřešena, ale jde o t, jestli je zase tohle normální 😀

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6731

    máš pravdu, není to foťák, ale on/off tlačítko

    iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button #6732

    Truger píše:
    Také jsem si prvně myslel, že je to fotoaparát, ale není, je to pouze tlačítko pro zamknutí telefonu 🙂
    Přidrž ho a zkus s telefonem zamávat a už to dělat nebude

    Áno, tlačítko tzv. "hrká" keď s ním zatrasieme. Ja som sa bol aj spýtať do autorizovaného servisu, ale povedali mi že to bude trvať dosť dlhú dobu, a telefón som veľmi potreboval. Je to chyba, ako keď máš krivší nos. Vadí ti to, ale nejak to neriešiš.

Odpověď na: iPhone 5s – šumí reproduktor, klesá displej, cvaká home button

celý text

.