Zavřít reklamu
  • Blbne připojení k Wi-fi #874

    Zdravím, od Vánoc mám iPhone SE. Na Vánoce jsem byl u rodičů, připojení k Wi-fi bylo bez problémů. Den poté jsem se dostal domů a když se připojím na domácí Wi-fi, tak se normálně připojím a jsem třeba chvilku na Safari. Jenže poté se začne stránka načítat a nic se neděje. Podobné je to třeba v App Storu, kdy se kategorie načítají třeba 20 vteřin, pak mohu chvilku fungovat, ale pak to zase vypadne. Někdy kolem toho 25. jsem restartoval modem. To pomohlo. Jenže přítelkyně dnes musela restartovat svůj telefon s Androidem a znovu se připojovat k wi-fině a od té doby mi to zase blbne. A restart tentokrát nepomáhá, zkoušel jsem ho asi 5x. Ostatní Wi-fi sítě mi fungují bez problémů. Nemáte někdo nějaké rady, jak to vyřešit? Díky

    Blbne připojení k Wi-fi #6720

    Zdravím.

    Predom Vám všetkým prajem štastný nový rok, aby ste boli zdraví a šťastní.

    Zobereme si to poporiadku, aj keď už trošku v podnapilom stave, a driemajúci. Začo sa ospravedlňujem. Chyba bude zrejme v tvojom rootri, alebo niekde. Skús poprechádzať nastavenia siete, alebo sa skús spýtať poskitovatela internetu, či s tým nemá skúsenosť. Ako každému odporúčam, najlepšie je ísť do najbližšieho autorizovaného servirsu, kde budú určite vedieť. Mne to niekedy robí tiež, a ešte mojej drahocenej sestre internet ide, a mne nie. Väčšinou nejde mne, a jej ide. Poslednú dobu mi to nerobí, ale tak poradil som Vám to čo je v mojich silách, dúfam že Vám moja rada bude k úspechu, a niečo s ňou vyriešite.

    Momentálne pozerám viac fór, kde by mi mohli aj Vám pomôcť, ale žiaľ neúspešne. Pokiaľ budete mať nejaký iný problém napíšte mi na môj mail, pokúsim sa Vám pomôcť.

    S pozdravom Andrej Spodniak

Odpověď na: Blbne připojení k Wi-fi

celý text

.