Zavřít reklamu
  • nefunkční Touch ID #851

    Dobrý den, dnes mi po restartu svého iPhonu 6 přestal fungovat Touch ID, s tím že když chci nastavit nebo smazat otisk prstu tak mi to vyhodí chybu, otisk nejde vůbec zapnout. Četl jsem spoustu článku, kde si uživatele iPhonů stěžují na chybu 53, coz nevim zda je momentálně můj případ. Pokud vim, tak moje zařízení nikdy nemělo měněný Home butoon ani display, nic takového. Přidávám foto mého problému, děkuji moc za rady. Přeji hezký den

    nefunkční Touch ID #6652

    pokud nepomohl restart zarizeni, zkus obnovit pres itunes. jinak do servisu 🙁

    nefunkční Touch ID #6653

    Na chybu 53 to nevypadá. Touch ID se může rozbít třeba po vniku vody třeba. Nicméně pokud funguje Homebutton, tak to vnik vody asi nebude. Doporučuji před obnovením zálohy udělat tvrdý restart, kdy stisknete home button a sleep button zároveň a počkáme než se telefon vypne. Pak ho zapnete a uvidíte. Pokud to nepomůže, tak zkuste tu obnovu přes iTunes, jak už tady zaznělo.

    nefunkční Touch ID #6654

    Ahojky... mám iphone SE...
    Včera se mi iphone vypnul a nešel absolutně nijak zapnout... černá obrazovka a na nic nereagoval, ani na nabíječku a ani na zapínání...
    Sám se znovu zapl až o 4 hodiny pozdějš a naskočila mi tabulka že touch ID nelze na tomto iphonu aktivovat... Homebutton funguje normálně i Siri a všechno, jen to touch ID... mohli by jste mi prosím poradit co mám udělat? Zkoušela jsem ho i natvrdo restartovat, vypnout a zapnout ale furt nic... ráno touch id fungovalo, ale po dvou hodinách zase nic 😔Dost se o svoje jablíčko bojím

Odpověď na: nefunkční Touch ID

celý text

.