Zavřít reklamu
  • Iphone 7+ rychle vybijanie #801

    Caute. Mam tyzden 7+ 128gb a vsimol som si ze mi jedno nabitie telefonu vydrzi dva dni a potom zrazu dalsie nabitie vydrzi maximalne tak 12 hodin pri najlepsom. A cez noc mi klesla baterka aj o 40%... V nastavenia/bateria som si vsimol ze mam rovnake vyuzitie baterie ako pohotovostny rezim.. Pomohol iba restart ktory to dal zase do normalu ale spravilo mi to znova ked som nabil telefon.. Nechce sa mi ho po kazdom nabijani restartovat. Neviete co s tym ? Dakujem

    Iphone 7+ rychle vybijanie #6512

    Asi by som pockal na 10.2 a ak by to nevyriesilo tak reklamacia

    Iphone 7+ rychle vybijanie #6513

    Ahoj, iphone 7 mám teď třetím dnem nabíjel jsem zatím 2x naposled včera večer když jsem šel spát (23:30) baterie byla na 96% rano kdyz jsem se vzbudil (8:20) byla baterie na 52%. Přitom minulou noc to bylo bez problému když jsem šel spát, tak baterie byla na 100% a rano když jsem se vzbudil byla na 98%. Ale všiml jsem si toho že dnes ráno po vyjetí spodního panelu na hudební přehrávač, byl přehrávač spuštěný, ale nic nehrálo po vypnutí se znovu sám zapnul a pořád dokola. Pomohlo až vypnutí a zapnutí celého iphonu. Snad Ti to pomůže 🙂

    Iphone 7+ rychle vybijanie #6514

    Ahoj,
    stejný problém jsem měl u 6S, tak jsem ho dal reklamovat a jsem zvědavý jestli mi uznají reklamaci.
    Vždycky když jsem telefon večer při 100% odpojil z nabíječky a hodil jsem ho do režimu nízké spotřeby, tak do rána mi ubylo třeba 40%.
    Prvního půl roku jsem byl maximálně spokojen a po 7 měsících mi procenta baterie letěly rychle dolů a nikdy jsem se nedostal na využití větší než 3,5h (především brouzdání na WiFi; aktulizace dat, polohové služby, mobilní data apod. jsem měl vždy vypnuté)

    Počkej na vydání iOS 10.3 a pokud ani aktualizace nepomůže (Já u 6Ska jsem čekal na tu správnou aktualiazci několik měsíců a nedočkal jsem se, pořád baterie zlobila.. 😀 ), tak rozhodně reklamuj. Cykly baterie vyčerpané určitě nemáš a tak máš tedy právo na uplatnění záruky a případně bezplatnou výměnu baterie 🙂

    Aktualizace: Nakonec mi byl iPhone vyměněn za nový kus.

Odpověď na: Iphone 7+ rychle vybijanie

celý text

.