Zavřít reklamu
  • grafický záznamník (visual voicemail) #794

    Zdravým, máte někdo zkušenosti s grafickým záznamníkem na iphonu? Nedávno jsem přešel k T-mobilu právě proto, že podporuje všechny funkce specifické pro iphone včetně grafického záznamníku. Ale vždycky když máčknu v telefonu na ikonu záznamníku vytočí se klasická hlasová schránka namísto grafického záznamníku. Na T-mobile mi všichni tvrdí, že s tím nemaji zkušenosti a zdá se že ani v obchodech ani na zákaznické lince nemají tušení co grafický záznamník je, což je ironie vzhledem k tomu, že jde o funkci kterou T-mobile podporuje jako jediný v ČR a drtí tak konkurenci. Máte někdo grafický záznamník aktivní, nebo jste se setkali s touto chybou? Nevíte v čem může být problém? Vzhledem ke článku zde na letem světem, kde byl návod jak grafický záznamník využit k nahrání hovoru, předpokládám že alespoň redakce letem světem má grafický záznamník funkční a že to není tak, že by u nás tato funkce nefungovala (ačkoliv ji T-mobile i podle oficiální stránky podpory apple v ČR podporuje). Hlasovou schránku jako takovou mám samozřejmě aktivovanou u operátora, jinak mám iphone 5s s iOS 10. Děkuju za případnou pomoc a přeji příjemný den.

    grafický záznamník (visual voicemail) #6496

    Bohužel, řešil jsem s T-Mobilem a oficiální vyjádření, které jsem dostal je, že na stránkách Apple je chyba a T-Mobile Visual Voicemail v ČR nepodporuje 🙁
    Jirka

    grafický záznamník (visual voicemail) #6497

    Sem se zaradoval, kdyz jsem cetl tady clanek o hlasovem zaznamniku na iphone, a ono prd. 🙁 no nic no tak zase nebudeme hovory nahravat.

Odpověď na: grafický záznamník (visual voicemail)

celý text

.