Zavřít reklamu
  • Carl7979 #52754

    Mám dotazy:

    1) jaký byste mi poradili kryt (zadní strana) pro iPhone 14 Pro? Originál nebo výrobek třetí strany?

    2) folie na displej nebo sklo nebo nic? :-). Nevím, jak moc je displej odolný proti škrábancům.

    Carl7979 #52756

    Originál bych už nebral. iPhone 12 mi z nej vyklouzával samovolně v kapse a o dopadu na zem ani nemluvím. Zkoušel jsem kůži i silikon.

    Nyní používám Nomad (kožené) a nebo Fixed (průhledné s MagSafe) a nemohu si vynachválit.

    Sklo mám z istyle s gumovými okraji a nestěžuju si.

    Carl7979 #52757

    Adam píše:
    Originál bych už nebral. iPhone 12 mi z nej vyklouzával samovolně v kapse a o dopadu na zem ani nemluvím. Zkoušel jsem kůži i silikon.

    Nyní používám Nomad (kožené) a nebo Fixed (průhledné s MagSafe) a nemohu si vynachválit.

    Sklo mám z istyle s gumovými okraji a nestěžuju si.

    Mám zkušenosti s pruhledným pouzdrej a po roce zežloutne. Nemáte stejný problém?

    Dosud jsem používal jen folii přes displej a pohoda. Váhám, jestli si ted pořídit sklo nebo jen folii.

    Carl7979 #52759

    Originál určitě nedoporučuji. Na iPhone 13 pro jsem měl silikonový magsafe a ten silikon se z toho v rozích normálně sloupnul a loupalo se to až na záda. No vybíral jsem mezi Pitakou a Njordem, chtěl jsem obal na celý iPhone a Pitaka takový přestala prodávat a již jsem ho nesehnal. Měli pouze s těmi velkými výřezy a ten já nechci. Takže vyhrál Njord z lososí kůže a musím uznat, že to byla výborná volba. Je opravdu odolný, luxusní vzhled a strašně příjemný na dotek. Co se týká ochrany displeje, měl jsem vždy sklo (značkové, ne Čína) a vždy po nějaké době i když telefon nespadl tak buď prasklo nebo se začalo odlepovat. Teď mám fólii z Datartu nějaká ta InvisibleShield nebo jak se to jmenuje a nemůžu si stěžovat. I manželka ji tam teď má nalepenou. Dokonce ji při odlepování za 99,- vymění, takže za mě spokojenost

    Carl7979 #52760

    Slyšel jsem názor, že sklo zhoršuje kvalitu fotek z předního fotoaparatu. Může to být pravda?

    Carl7979 #52761

    Zežloutne každé. Jsou i nějaká, co prý nežloutnou, ale to člověk podle mě neo**be 🙂 Je to prostě chemie….

    Za mě sklo lepší.

    Carl7979 #52762

    Pravda to být muže, ale dělají se skla, které není před přední fotoaparát.

    Carl7979 #52763

    Mel jsem pouzdro Nillkin transplarentni a stejne kazdy zezloutlo

    Sklo na displej je za mne lepsi jak folie
    I ty levny za 20-30,- nebo za 100,- tak jsem nevidel zadnej rozdil v jinem za 500,- jako je na kramech v nakupakach

    Carl7979 #52768

    nejlepší je žádné pouzdro, žádné sklo, nežloutne to, nekazí to přední fotky, nikdy nepoužívám ani kryt ani sklo

    Carl7979 #52771

    k007 píše:
    Mel jsem pouzdro Nillkin transplarentni a stejne kazdy zezloutlo

    Sklo na displej je za mne lepsi jak folie

    I ty levny za 20-30,- nebo za 100,- tak jsem nevidel zadnej rozdil v jinem za 500,- jako je na kramech v nakupakach

    Nilkin jsem měl na P8 a púrávě asi po roce začalo žloutnout. Proto se ptám, jestli to u iPhonu není lepší kvalita

    Carl7979 #52772

    Michael píše:
    nejlepší je žádné pouzdro, žádné sklo, nežloutne to, nekazí to přední fotky, nikdy nepoužívám ani kryt ani sklo

    Já používal jen zadní kryt + folie. Telefon je po peti letech jako nový :-). Smysl má určite zadni kryt a obzvlášt u telefonu za 30k

Odpověď na: Carl7979

celý text

.