Zavřít reklamu
  • otravná večierka #49199

    Dobrý deň,

    stretol sa už prosím niekto s problémom večierky na iPhone? Pred pár mesiacmi som prechádzala na iPhone 8 (z IPhone 5) cez iCloud zálohu. Budík cez večierku som už mala nastavený aj na starom IPhone. Nastavila som si ho preto hneď aj na osmičke. Všetko bolo ok, kým nebol cez pracovný deň sviatok, dovolenka a pod. Budíky som povypínala, avšak, úžasne otravná večierka každý večer upozornila na spánok a ráno budík vyzváňal do zbláznenia aj po vypnutí. Vypínala som cez budíky, vypínala som v appke zdravie. Vymazala som nastavené večierky priamo v appke, neskôr aj v nastaveniach všetky data z appky zdravie. Nič nepomohlo. Resetovala som iPhone. Nič. Vymazala som starú zálohu z iPhone 5, vytvorila novú, vymazala z iPhone 8 všetko a obnovila poslednú, aktuálnu zálohu. Nič. Budík si veselo zvoní, večierka veselo upozorňuje, že je čas ísť spať, aj keď je všetko vymazané, a žiadna večierka ani budík nie je zapnutý.

    Viete mi niekto prosím poradiť, čo ešte môžem skúsiť? Obavám sa, že čoskoro celý iPhone poletí von oknom.

    otravná večierka #49220

    večerka se vypíná v aplikaci "Hodiny", položka "Spánek/Buzení"

Odpověď na: otravná večierka

celý text

.