Zavřít reklamu
  • Bezdrátová klávesnice HP a Macbook #40133

    Zdravím,

    Chtěl bych se zeptat, zda jste již neřešili podobný problém. Koupil jsem si bezdrátovou klávesnice k Macbooku Air 13", konkrétně se jedná o HP Pavilion Wireless Keyboard 600. Klávesnice funguje bezproblémů, jen mám takový jeden menší, ale zároveň dost podstatný problém, který se týká používání klávesnice během práce v excelu, který potřebují právě pro pracovní účely. Když chci psát v excelu čísla na numerické klávesnice, tak v excelu to píše vždy před každým číslem mezeru a tak nejde s jednotlivými buňkami pracovat tak, jak bych chtěl (toto se děje pouze v případě aplikace Excelu pro macbook, při vyzkoušení online verze zadávání čísel funguje v pořádku). Klávesnici jsem si pořizoval právě kvůli práci s numerickou klávesnicí v excelu, všude jinde píše číslice bezproblémů, ale nevím si rady, jak klávesnici nastavit v nastavení počítače nebo přímo v nastavení Excelu. Zkoušel jsem klávesnici použít i na notebooku Acer, kde ale čísla na numerické klávesnici jdou psát normálně bez mezer.

    Děkuji moc za jakoukoliv radu a pomoc!

    Bezdrátová klávesnice HP a Macbook #40206

    Dobrý den, mohu se zeptat jakým způsobem jste klávecnici spároval? Mám stejný typ mac booku i klávesnice, ale chce to po mě tlačítko vedle shiftu které jsem zmáčkla ale mac book ji nedokáže identifikovat a tím pádem se nedostanu dále.. Děkuji za odpověď.

    Bezdrátová klávesnice HP a Macbook #41239

    Dobrý deň,
    podarilo sa Vám tento problém vyriešiť? Mám úplne rovnaký problém s tlačítkom vedľa shiftu.

    denisa píše:
    Dobrý den, mohu se zeptat jakým způsobem jste klávecnici spároval? Mám stejný typ mac booku i klávesnice, ale chce to po mě tlačítko vedle shiftu které jsem zmáčkla ale mac book ji nedokáže identifikovat a tím pádem se nedostanu dále.. Děkuji za odpověď.

    Bezdrátová klávesnice HP a Macbook #41251

    Co takhle se zeptat v HP, kde vám jistě řeknou, že není zaručena kompatibilita této klávky s MacOS. Co? Radši si kupte BT klávku a budete mít po starosti.

Odpověď na: Bezdrátová klávesnice HP a Macbook

celý text

.