Zavřít reklamu
  • Cudne spravanie handoff #673

    Caute prosim vas mam zapnutu funkciu handoff a nikdy mi iphone nezobrazil ziadnu aplikaciu na zamknutej ploche.. kdezto priatelka ani nema zapnute handoff a ukazuje jej tam stale nejake navrhy ako je to mozne ? Raz som cital ze je tam aj nejaka funkcia ktora ti napr pri pripojeni iphonu na bluetooth v aute automaticky da navyber napr spotify.. ako to nastavit ? Nikdy mi take neponuklo Dakujem

    Cudne spravanie handoff #6083

    To nemá nič s handoff.. to je navrhovanie aplikácií od siri, čo sa jej ukazuje.. ona vždy keď si sadla do auta a pripojila do rádia mobil tak si pustila hudbu, tak jej ju siri odporúča.. s handoff to nemá nič.. a handoff celkovo funguje blbo, nie len Vám, nie len mne.. mne funguje občas na macu a iPhone ne, občas opačne, občas vôbec.. podobne je na tom odomykanie macu s Apple watch.. a veľmi podobne aj posielanie súborov cez AirDrop iPhone/Mac, iPhone/iPhone.. tieto veci cez BT/wifi sú naozaj úplne pozadu funkčnosťou s je to jediná vec ktorá ma na všetkom serie.. sú v tom obrovské peniaze aj vo vývoji a Apple to takto nemal vydať a už vôbec nie to v takomto stave nechať..

    Cudne spravanie handoff #6084

    Diky tak ja to skusim a stym airdrop mam tiez problemy.. obcas mi nenajde druhe zariadenia snad to niekedy napravia

Odpověď na: Cudne spravanie handoff

celý text

.