Zavřít reklamu
  • Aplikace, které vám na vašem smartphonu chybí #2943

    Zdravím všechny mobilní nadšence, valná většina z vás jistě používá mobilní telefon s operačním systémem. Na zvolené platformě v tomto případě nezáleží, budeme se bavit o konkrétních aplikacích. Rád bych od vás v tomto tématu viděl informace o tom, které aplikace vám na vašem telefonu chybí a to už z důvodu jejich celkové absence na dané platformě, nebo neexistence adekvátní náhrady v porovnání s platformou jinou. Ozvěte se i v případě, kdy si myslíte, že na dané platformně daná aplikace úplně chybí. Buďto vám někdo další napoví, nebo váš podnět trkne některého z vývojářů a aplikaci vytvoří. Moje otázky by se tedy daly formulovat třeba jako: - Přešel jsem z Androidu k Apple iOS a chybí mi aplikace X, existuje vhodná alternativa? - Chtěl bych na Windows Phone využívat funkci Y, existuje na to vhodná aplikace? - Sháním nejlepší Twitter klient pod Android, který to podle vás je a proč? Celé toto téma je zamýšleno jako multiplatformní poradna čtenářů. Jednomu něco chybí, druhý mu poradí. Nebojte se ozvat. Děkuji za vaše příspěvky.

Odpověď na: Aplikace, které vám na vašem smartphonu chybí

celý text

.