Zavřít reklamu
  • Divné odomykanie po iOS12 #2712

    Zdravím, urobil som čistý update na iOS12. Pred tým mi odomykanie fungovalo tak že keď som stlačil tlačidlo domov a rýchlo pustil tak sa mi zobrazila zamykacia obrazovka a na nej notifikácie, pripadne mi aj v lište napísalo že “odomknuté”. Takto som to robil keď som si chcel prečítať notifikácie. Keď som ale chcel iPhone rovno odomknúť tak som nechal na tlačidle prst trosku dlhšie. No teraz po update ak chcem odomknúť musím tlačidlo tlačiť 2 krát, vôbec nestačí aby som tam prst držal dlhšie. V nastaveniach je možnosť “aktivovať priložením prsta” no vtedy ale nemám možnosť si prečítať notifikácie keďže sa hneď odomkne. Neviete či sa to dá nastaviť aby to fungovalo ako na ios11? Edit: teraz som si všimol že občas to tak funguje, ale len možno raz z 20 pokusov

    Divné odomykanie po iOS12 #10686

    Možná je to tím, že je nyní Touch ID rychlejší. Dříve při krátkém stisku nestačil systém otisk přečíst, tak se pouze rozsvítil displej. Až při delším podržení prstu čtečka otisk identifikovala. Jinak taková možnost, kterou popisuješ ani v iOS11 nebyla. Pro odemknutí buď dvakrát zmáčknout, nebo jen přiložit. Pokud máš novější iPhone (SE, 7, 8...) tak můžeš displej rozsvítit tím, že telefon zvedneš, nebo nakloníš.

    Divné odomykanie po iOS12 #10687

    Tak potom som mal asi chybný iOS 11 😂 pretože naozaj mi to tak šlo že keď som ho podržal len malo tak sa iba rozviestil ale touchID stihlo rozoznať odtlačok pretože hore napísalo že odomknuté. A keď som držal o štvrť sekundy dlhšie tak som sa dostal na plochu. Žiadne dvojkliky nebolo treba. Mám iP8. A dokonca už aj teraz sa mi to občas stane že stlačím raz a dostanem sa na plochu

    Divné odomykanie po iOS12 #10688

    Zdravím. Skús ísť do nastavenie, všeobecne, prístupnosť, tlačidlo domov a tam na spodku je je možnosť aktivovať priložením prsta. 🙂 🙂

Odpověď na: Divné odomykanie po iOS12

celý text

.