Zavřít reklamu
  • aplikace pro správu domácího rozpočtu #934

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s nějakou finanční aplikací, která by uměla následující: - správa více účtů - možnost zadávat budget na jednotlivé kategorie - možnost rolloveru budgetu - při nevyčerpání se převádí do dalšího měsíce - možnost mít stejnou kategorizaci pro příjmy i výdaje - pakliže se zrealizuje příjem se stejnou kategorií, pro kterou je nastavený budget, tak se budget o danou částku v daném měsíci navýší... Například mám budget na knihy, když jednu prodám, tak se mi příjem z ní započte do budgetu a tudíž mohu koupit zase víc knih . - ideálně možnost výdaje i příjmy kromě kategorií i štítkovat a podle štítků vyhledávat... První 3 jsou v pohodě a takových aplikací se dá najít relativně dost. Problém je s těmi dalšími a obzvlášť se zvyšováním budgetu s příjmem v dané kategorii. Pokud by někdo něco takového používal, byl bych rád za tip. Děkuji

    aplikace pro správu domácího rozpočtu #6832

    díky, zkoušel jsem trial verzi a úplně se mi to nepodařilo nasimulovat. Opravdu to párování a navyšování budgetu umí?

    JInak v současné době používám Home Budget with sync, se kterým jsem až na tento detail spokojený (ještě mi chybí nějaká webová služba, když je člověk u PC)

    Jinak, to co chci umí i Goodbudget, ale nějak se mi za něj nechce platit 45 EUR ročně... 🙂

    aplikace pro správu domácího rozpočtu #6833

    Doporucuju aplikaci Spendee. Je v cestine a nabizi mega funkci. Muzes si nastavit i vydaje dopredu - ja tam mam nastavene sve trvale prikazy a kazdy mesic mi je aplikace sama zapocita do vydaju. Opakovani jde nastavit samozrejmne i na dny, tydny a vice mesicu. V placene verzi dostanes vice penezenek + penezenku pro vsechny cleny rodiny.
    Pro vydaje slouzi vice jak 20 kategorii hezky graficky znazornenych.

    PS: je to ceska aplikace a brzy ma prijit i podpora pro ceske banky. Uz tedy nebude nutne vse psat rucne, ale vydaje a prijmy se budou synchronizovat automaticky.

    aplikace pro správu domácího rozpočtu #6834

    díky, Spendee znám, ale taky neumí, to co potřebuji :-). Ještě zkusím to Money Pro a případně zůstanu u svého Home Budget with Sync a excelu

Odpověď na: aplikace pro správu domácího rozpočtu

celý text

.