Zavřít reklamu
  • Macbook Air 2018 vs Macbook Pro 2017 #3213

    Ahoj,jdu pro radu prosim. Pristi mesic budu kupovat Macbook a.... Celou dobu jsem rozhodnuty pro Pro 2017 bez touchbaru 8gb ram 256gb. Chci na nem upravovat fotky a strihat videa. Ale vcera na prodejne mi bylo receno, ze tu samou praci odvede i Air 2018 8gb ram..jen s tim rozdilem ze bude zapnuty turboboots. Na tuto praci vzdy vsichni doporucuji Pro. O rozdilech v obrazovce vim, vim ze Air ma i mensi trackpad,ale ma zase novejsi klavesnici a vetsi vydrz baterie..proste kazdy ma neco jineho lepsiho a ja si lamu hlavu jaky vzit. Poradite mi prosim? Vas nazor?

    Macbook Air 2018 vs Macbook Pro 2017 #11732

    Ahoj,

    tady je dost těžko radit...

    Odpíchnul bych se od toho, jak často se na notebooku budeš věnovat úpravě fotek a videí a zda tím myslíš práci v PS/Lightroom nebo jen ořez fotek v Photos.app a jemné vyladění barev. Taky je celkem rozdíl mezi střihem videí z iPhonu ve FullHD a poloprofi střihem v některém náročnějším editoru nebo snahou o střih v 4K.

    Pokud by ses výše uvedenému věnoval spíš rekreačně, občas, pak dobře poslouží i nový Air, který bude super co se výdrže týče při dalším běžném používání. Ano, budeš ho chvílema trápit s TB, a ne, nebude tak rychlý jako MBP (frekvence procesoru není všechno), ale poslouží...

    Pokud by mělo jít o "větší", častěji prováděnou práci, pak bych šel rozhodně do MBP. Rychlejší procesor i grafika, lepší displej, to vše hraje do karet oboum činnostem.

    MBA i MBP vydrží při těžších činnostech cca stejně. Určitě nečekej, že s MBA budeš videa stříhat 12 hodin v kuse - po dvou (a někdy ani ne) budeš hledat nabíječku, stejně jako s MBP.

    Macbook Air 2018 vs Macbook Pro 2017 #11733

    There are not that much difference between the MacBook 2017 and 2018. The features have been updated and the 2018 version is really the advance version of the 2017 version.

Odpověď na: Macbook Air 2018 vs Macbook Pro 2017

celý text

.