Zavřít reklamu
  • Výběr MacBooku PRO 2016 #1081

    Je to tu už takový evergreen, ale zajímají mě výhody MacBooku PRO s TouchBar oproti nonTouchBarového. Vidíte v této vychytávce nějaké zlepšení? Zvažuju koupi MacBooku, zatím jsem žil jen s iPadem mini 2 a iPhonem. iPad mi už přestává stíhat, ale líbí se mi ta velikost a mobilita. Bohužel  asi nepřijde s novým iPadem míní PRO (nebo jak to chtějí nazvat). Proto jsem se začal zabývat MacBookem. Zaujal mě MacBook, ale odrazuje mě jen jeden porta nižší výkon. Proto bych si asi vybral MaBook PRO. Rád bych MacBook používal na Safari, dokumenty atd., přenášení streamu přes HDMI do televize, pracování s GoPro videi, občasné hraní her na zkrácení času a jistě bych našel i spoustu jiných využití. K MacBooku bych si pořídil 16GB RAM, myslím, že pro životnost na několik let je to rozhodně lepší než 8GB, ale rád si to nechám vymluvit Chtěl bych TouchBar, ale příplatek je to docela znatelný. Má TouchBar smysl? Jsem poměrně mladý a stále si rád hraju a zvykám si hodně rychle. TouchID odemykání mi přijde opravdu skvělé a další vychytávky, které TouchBar skýtá, chci taky objevit. 4 USB-C porty jsou taky přínos. Nabíjení z kterékoli strany a celková větší svoboda mi imponuje, ale má cenu si za to 10 tisíc připlatit? Nebo mám jít do nějakého staršího (což bych nerad, ale přece jenom rozdíl, co se týče peněz, je markantní)? Za odpovědi děkuji

    Výběr MacBooku PRO 2016 #7109

    Ahoj....mám macbook pro 15" s touchbarem a jsem naprosto spokojen. Někdo na touchbar nadává, ale mě se to fakt líbí. Usb-c je trochu nepříjemnost, ale zatím to řeším redukcí za 100kč z czc.cz, ale mám objednaný HUB. Jinak pokud by jsi se rozhodl, pro jeho koupi věděl bych o stříbrném 15" za zajímavou cenu 🙂

    Výběr MacBooku PRO 2016 #7110

    Zdravím.

    Myslím si že výber je čisto na Vás, ale tak, pomôžem.
    Touchbar má veľa vychytávok - najmä pri strihaní videí, kedy si môžete posúvať medzi jednotlivými snímkami vo videu. Ako uvádzate, GoPro strihanie videí, takže sa Vám to v tomto smere určite zíde. Pokiaľ máte daný finančný obnos, ktorý by ste nechceli využiť nieje inde, nevidím problém. Každá novinka ktorý výnde na trh, má nejakým spôsobom uľahčiť prácu. Takže ja by som Vám odporučil ten s TouchBarom.

    Výběr MacBooku PRO 2016 #7111

    Děkuji za odpovědi,

    To marlho: děkuju, ale asi si vystačím s 13" verzí, přijde mi přece jen mobilnější a o několik řádů levnější. 😀

    To Andrej: vidím v TouchBaru velký potenciál, asi do něj půjdu. Samozřejmě je vždy kam dát peníze, možná i líp, ale rád bych měl od nových počítačů na pár let pokoj.

    Myslíte si, že je vhodný upgrade na 16GB RAM, rád bych, aby mi MacBook vydržel co nejdéle. Stojí ty peníze za to? Nestačilo by 8GB?
    Děkuju 🙂

Odpověď na: Výběr MacBooku PRO 2016

celý text

.