Zavřít reklamu
  • MacBook Air – problémy s aplikacemi #945

    Zdravím, Mám Macbook Air 13inch, aktualizovaný na macOS Sierra. Poslední dny jsem s ním začala mít problémy. Začalo to tím, že se mi sekal Microsoft Word tak, že když jsem si něco uložila, ukládalo se to nakonec kolem 20 minut, nemohla jsem přepínat mezi Wordem a internetem, protože už bych nic nenapsala. Nyní mi ale to stejné začal dělat Náhled i Adobe Acrobat Reader. Chtěla jsem si něco vytisknout, ale okno s tiskem se mi několik minut otevíralo a tak se dělo po každém dalším kliknutí. Netušíte někdo, co by se s tím mohlo udělat? Děkuju moc za jakékoli rady :)

    MacBook Air – problémy s aplikacemi #6864

    Zdravím. Nedočítal som sa, koľko roční je Váš Macbook. Pretože pokiaľ je to najnovší Macbook Air, tak problém by mohol byť to že počítač je veľmi vyťažený. Pokiaľ je to starší počítač, je normálne že najnovší softvér stíhať nebude, a nejaké určite záseky tam budú. Vek pri počítačoch neje len číslo, počítače strácajú na výkone a to dosť rapídne. 1-3 roky to poznať nieje, ale potom už áno.

    MacBook Air – problémy s aplikacemi #6865

    Mám MacBook Air 13", mid 2011, (2x1,7 GHz, 4GB RAM, 256GB SSD) taky s nejnovějším macOS Sierra. Nemá žádné problémy. Dokonce je rychlý, běžně ho používám s připojeným iMacem jako externí obrazovkou (2560x1440), najednou mám zapnuté Safari s 10 záložkama a pouštím si videa, Photoshop CS6, Word nebo PowerPoint 2011, Náhled, Mail, Skype, citační manažer, iTunes.... a přeskakuju mezi nimi jakoby nic. Kdybych měl nejnovější MacBook Pro nejsem rychlejší ani o minutu denně. Uložení 40 stránek ve Wordu mi trvá 3 sekundy. Při tom všem má ten počítač větrák na minimum, není to na hraně jeho možností... Jen to není na hraní, Call of duty 4 má při top nastavení asi 15 fps a Dirt 3 na minimální nastavení asi 20 (ale když uvážíme že by tam podle minimal reqirements neměl jít zapnout... :-) ). Umím si představit potíže, pokud by tam byla jen 2GB RAM, to je super pro telefon ale na počítač už ne, ani na Mac. Ale vzhledem k tomu rychlému nástupu to hádám nebude tím. Mohlo by to být přílišným zaplněním paměti (SSD), když je volných 20 % lze zaznament zpomalení, když 10 % je to brutální zpomalení a sekání, když 5% tak je nepoužitelný i nový, pozoroval jsem to na PC i Airu. Pokud to není tím, hledal bych v aplikaci/programu "Monitor aktivity" a kouknul se jestli něco nedělá problémy, jednou mi Skype zabíral 600MB na RAM a žral polovinu procesoru aniž by něco viditelně dělal. Vypnu zapnu a byl OK, 200MB a 0.5%. Dejte vědět, je to zajímavé :-)

Odpověď na: MacBook Air – problémy s aplikacemi

celý text

.