Zavřít reklamu
  • iMac 4K 2017 Wi-Fi problém #2466

    Zdravím... Mám dotaz ohledně mého 2 dny starého iMacu. Po připojení k wi-fi vydrží asi cca 5-15 minut a pak se odpojí, při kliknutí na ikonu wi-fi nahoře na liště se celý iMac zasekne a funguje jen myš a nejde na nic klikat nebo když jo tak se celý systém hrozně seká a po asi 5 minutách se odsekne a je odpojený od wi-fi a znovu připojit nejde buď se zase zasekne nebo napíše že se nemohl připojit k síti. Jediné co můžu udělat je jí uplně vypnout a pak iMac funguje dobře ale internet jen přes kabel. Zkoušel jsem dva routery klasické i 5G připojení obojí je ten samý problém. Macbook iPhone a iPad normálně fungují bez problému na stejné wi-fi. Zkoušel jsem i format hdd a přeinstalaci systému poslední verze High Sierra problém stejný wi-fi se po zapnutí iMacu připojí dám stahovat nějakou appku a během pár minut zase to samé s hláškou jste odpojeni od sítě. Když pak jdu do nastavení síť nic tam není a zase je iMac zaseklý a po pár minutách se tam zase objeví wi-fi, bluetooth atd.. ale wifi je zase šedivá nepřipojená. Je to chyba někde u mě nebo je to na reklamaci? hraju si s tím 2 dny a nevím si už rady vyzkoušel jsem snad všechno. Stálo mě to 45 tisíc a takhle to zlobí...Budu rád za každou radu ten servis budu řešit jako poslední věc když nebude jiného řešení.

    iMac 4K 2017 Wi-Fi problém #10095

    No nikdo nic neporadí i na prodejně čuměli že se s něcím takovím nesetkali... Každopádně jednu věc ještě, když sem nainstaloval clean my mac tak mi pokaždé při výpadku wi-fi a zaseku systemu skočilo okno na force quit SystemUIServer... Nevím teď už je to jedno uvidím jak dopadne reklamace.

    iMac 4K 2017 Wi-Fi problém #10096

    ahoj, čítam som len začiatok tvojho príspevku, keby som mal ja taký problém.. predpokladám že máš najnovší macOS sierra skúsil by som počkať na mojave čo je myslím že v pondelok.. ak sa ti nechce čakať prípoj sa ako beta tester a môžeš si ju nainštalovať hneď..

    skúšal si aj inú wifinu? prípadne zdieľať internet z iphonu a či to robí tiež?

    ➡ EDIT:// už som dočítal 😁 skúsil by som tú betu a nainštaloval Mojave

Odpověď na: iMac 4K 2017 Wi-Fi problém

celý text

.