Zavřít reklamu
  • Životnost Macu #871

    Plánuju přejít na Apple počítače a rád bych koupil iMac z bazaru, jak dlouhá je jeho životnost? Aktuálně mám PC s Windows už asi 8 let, je ta životnost podobná? Chtěl bych pravděpodobně late 2013 nebo early 2014, podle toho co se naskytne, zároveň bych rád, aby minimálně 5 let vydržel v pohodě. Použití klasika - internet, office, fotky, video, CADy a podobně. Díky.

    Životnost Macu #6707

    Asi bude hodně záležet na konkrétní konfiguraci. Doporučuji koupit tedy nějakou vyšší. Například já jedu dodnes na Macu Pro mid 2010 a předpokládám, že ho budu mít ještě minimálně 2-3 roky. Možná i po skončení SW podpory od Applu se ho nezbavím 😉

    Životnost Macu #6708

    Můj MacBook Air 13" 2010 256GB jede stále jako hodinky i s původní baterii má výdrž 7 hodin a výkon taky v pohodě jede na nejnovější MacOS.

    Životnost Macu #6709

    Dnes jsem prodala MacBook Pro early 2008, který by mi bez problémů sloužil určitě ještě alespoň dva roky, ale udělala jsem si radost k Vánocům MacBookem Pro 2016 13" a tento "stařeček" se stal přebytečným. Nicméně stále nám tu funguje Mac Mini late 2009 jako multimediální centrum (Kodi + Apple Remote, bez problémů přehraje 1080p mkv/mp4), internet, e-maily, kancelář, prohlížení fotek atd. Takže ze životnosti Maců bych určitě neměla obavu. Akorát oba tyto staré Macy už nedostaly Sierru, o chloupek.

    Životnost Macu #6710

    Veľmi diskatubilná téma, ktorú si založil. Pretože je na Tebe ako sa k svojmu zariadeniu budeš chovať. Pre mňa je môj Macbook, ako niečo posvetné. Viem že to nieje lacná záležitosť. Každý večer ho vyčistím, či už od vnútra alebo fyzicky od vonka. Povedzme si na rovinu. Mám macbook rok, a vôbec nieje poznať to že ho používam každý deň. Jasné že "vystláčané tlačítka" ale podobné veci spomaliť ako nemáte. Odhad je naozaj iba čistý typ, ktorý nieje vôbec presný. Je to typ.

    Životnost Macu #6711

    Ja bych mel stejnou otazku na zivotnost koupil jsem si iMac (2011) v teto konfiguraci od pana ktery ho pouzival minimalne a to jen na internet a obcasnou upravu fotek a ja ho mam v planu take pouzivat jen na internet , poslech hudby a obcasnou drobnou upravu fotek a obcas prace v textovem editoru. Jak dlouho myslite ze by mi mohl poslouzit? Jedna se o tuto konfiguraci :
    Popis:
    Procesor: 2,5GHz čtyřjádrový Intel Core i5
    Paměť: 12 GB (dva 4GB + dva 2GB moduly) 1333MHz paměti DDR3
    Displej: 21,5palcový (úhlopříčně) displej s LED podsvícením a technologií IPS
    Úložiště 256 GB SSD disk
    Grafika: AMD Radeon HD 6750M 512 MB

    Životnost Macu #6712

    S Microsoft produktmi sa môžeš rozlúčiť. Pokiaľ si zaplatíte 59,99 E na rok, tak ich mať budeš. Mac by Vám mal vydržať aj 6 rokov, závisi to od toho čo s ním budete robiť. Hranie hier mu určite nepomôže. Ale aj keby, tak sa o neho budete starať veľmi dobre myslím že 8 rokov je v poriadku, a mal by slúžiť.

Odpověď na: Životnost Macu

celý text

.