Zavřít reklamu
  • Ověření účtu #3342

    Ahoj Jablíčkáři, dnes jsem přeinstaloval svůj MacBook Pro 2013, dělal jsem záměrně čistou instalaci. Po nainstalování mám nyní OS X 10.8.5 Když si chci z App storu stáhnout Mojavi chce to po mě login + heslo, to zadám a následně mi to napíše, že je nutné ověřit přes kód, které mi pošle na jiné zařízení. Kód mi přijde jak na iphone tak ipad, problém je, že mi nikde na macbooku nevyskočí tabulka, kam bych to mohl zadat…. nemáte někdo podobnou zkušenost jak tento problém vyřešit ? Díky za rady

    Ověření účtu #12005

    Ahoj, problém je, že OS X 10.8.5 nepodporuje dvoufaktorové ověření, proto ti na MacBooku nevyskočí potřebná tabulka. Apple bohužel neumožňuje dvoufaktorové ověření v nastavení Apple ID vypnout...

    Řešením tedy je znovu Mac smazat a poté při opětovném spouštění držet klávesy Option + Command + R (namísto klasické Command + R). Tím upgraduješ na nejnovější macOS kompatibilní s tvým Macem.

    Možnost také je nabootovat macOS Mojave z flashky. K tomu ale potřebuješ další Mac, aby sis mohl stáhnout instalační soubor Mojave a vytvořil si bootovací flash disk.

Odpověď na: Ověření účtu

celý text

.