Zavřít reklamu
  • Macbook pro nefunkční klavesnice a touchpad #1223

    Zdravím, mám Macbook pro 2015, vše fungovalo super, ale asi před týdnem jsem si koupil bazarový iPhone 6s, od té doby mi mi občas nechce fungovat ani klávesnice ani touch pad a hlasí věci o připojení bluetooth klávesnice. když jsem povýpínal vše na iphonu tak po několika redtartech vše fungovalo. Jenže je to otravné a mám i strach, že se nafukuje baterie, ale to by to sdi nefungovalo vůbec, ne? Děkuji za odpověď

    Macbook pro nefunkční klavesnice a touchpad #7373

    Na 99% je to baterie. Vygooglete něco o QWERTZUIO problem, při kterém na klávesnici macbooku nejdou tyhle klávesy a nikdo neví proč, ale příčinou je stará nebo vadná baterie, mi se to začalo stávat po 5 letech na macbooku air ale jen jednou za 2 měsíce cca tak to neopravuju (2500 za baterii? Ne pokud funguje 😀 není nafouklá jen stará, požár nehrozí). Je přitom jedno jestli je počítač napájený baterií nebo kabelem, no a pokud nefunguje celá klávesnice a ten počítač to ví, chce se připojit aspoň k bluetooth klávesnici aby se dal ovládat. Honem to reklamujte pokud lze. S iPhonem by to souviset nemělo.

Odpověď na: Macbook pro nefunkční klavesnice a touchpad

celý text

.