Zavřít reklamu
  • Airpods 2019 problém s nabíjením #3345

    Ahoj, pořídil jsem novou generaci Airpods a mám pár dotazů, jelikož první generaci jsem nevlastnil. Největší problém mám s nabíjením, pořídil jsem před třemi týdny bezdrátovou nabíječku Belkin, konkrétně: Vlastním Iphone Xs a ten nabíjí bez problémů. Když však položím sluchátka (vlastním s bezdrátově nabíjecím pouzdrem) tak se sice rozsvítí oranžová diodka i diodka na nabíječce, avšak po hodině nepřibyde ani procento, zkrátka to vůbec nenabíjí, obal je zahřátý nabíječka svítí (občas bliká), ale to je celý. Myslíte, že je na místě reklamace nebo dělám něco špatně ? Jinou nabíječku na vyzkoušení nemám, ale předpokládám, že když telefon nabíjí tak vadná nebude. Další věc je rychlost sluchátek, tento model měl být údajně rychlejší s tím novým čipem. Mě však přijde nějaký zpomalený, at už při vyndání sluchátek z ucha nebo při otevření poblíž iphonu a trvá dlouho než vyjede ukazatel stavu nabití. Tak nevím je to normální chování nebo jsem skutečně narazil na špatný kus ? Objednáno z Alzy, čekal jsem tři týdny, tak se mi nechce zas vracet, ale asi mi nic jiného nezbyde. V istylu mi nedokázali poradit, prý at reklamuji. Předem děkuji za poradu

    Airpods 2019 problém s nabíjením #12011

    Tak dnes reklamace na alze. Vratili mi hned penize a rovnou jsem vzal nove z Kaku a porad stejny problem 🤷‍♂️ Tak nevim, zda ta technologie nabijecky nebo v tom obalu neni vychytana ? Telefon mi nabiji normalne, takze vadnou nabijeckou to nebude.

Odpověď na: Airpods 2019 problém s nabíjením

celý text

.