Zavřít reklamu
  • iPhone x problémy #1895

    Dobrý den, zakoupil jsem si iPhone x 256GB z Datartu. Přišel mi nedávno a v sobotu jsem si ho vyzvednul z pošty. Telefon je nádherný, jsem spokojený. Ale je tu i problém .. na jedné čočce uvnitř vidím nějakou špínu.. na fotce to vidět asi nejde. Ale i tak mi to tam vadí. Myslíte si, ze je možnost reklamace ? A ještě jeden problém, ale nevím jestli to tak má být. Sluchátka jsou strašně slabé.. na iPhonu 5s jsou o dost silnější. Ma to tak být ? Děkuji moc za rady

    iPhone x problémy #8853

    Já mám nějaké zrnko prachu na pod čočkou předního fotoaparátu (všiml jsem si později, takže nevím, jestli rám bylo od začátku, nebo se tam nějak dostalo později), osobně se na reklamaci chystám, ale ještě váhám, zda-li chvilku nepočkat, nějak mě to neomezuje a nejsem si jistý, jak to bude s náhradními díly/jednotkami v servisech (mám problém ještě se SIM šuplíčkem, který mi nedoseda).. Sluchátka netuším, ty jsem nikdy nepoužíval 😀
    Nemáte někdo problém s Bluetooth? Stává se mi, že se neustále vypíná a zapíná, tak nevím, jestli je to HW chyba, či SW, vzhledem k tomu, že mám iOS beta 11.2.4 :)))

Odpověď na: iPhone x problémy

celý text

.