Zavřít reklamu
  • AW4 os6 #3694

    Dobrý den, po aktualizacích jsem zjistil, že se hodinky vybíjejí rychleji. Prolezl a nastavil vše aby tomu tak nebylo. Hluk odstranil. A dospěl k tomu, že nefunguje regulace jasu, vždy jsem používal na minimum a teď to páli na max. Nějaká rada?

    AW4 os6 #12502

    Radu nemám, ale přidám dotaz. Stává se mi, že se hodinky nechtejí probudit poklepáním na displej. Až tak na páté nebo vícero poklepání. Stává se to nepravidelně, většinou po delším nepoužívání. Je to běžné, nebo mám reklamovat? Taky se mi stává, že po probuzení displej napálí maximální jas, a až napodruhé je stlumen jak má. U hodinek za 12 se mi to moc nelíbí. Dík, ZZ.

    AW4 os6 #12503

    zz.top píše:
    Radu nemám, ale přidám dotaz. Stává se mi, že se hodinky nechtejí probudit poklepáním na displej. Až tak na páté nebo vícero poklepání. Stává se to nepravidelně, většinou po delším nepoužívání. Je to běžné, nebo mám reklamovat? Taky se mi stává, že po probuzení displej napálí maximální jas, a až napodruhé je stlumen jak má. U hodinek za 12 se mi to moc nelíbí. Dík, ZZ.

    To probuzení displeje po poklepání se děje po aktualizaci na os6. Je to fakt hrůza. Hlavně když se chci podívat kolik je hodin a vedle mne stojí lidé. Koukají na mne a smějí se, co to mám za šunty a je mi z toho dost trapně. Podle mne to je os6 přizpůsobené už AW5 a tomu displeji co stále svítí v nižším jasu. Pro mne jsou tudíž Apple Watch nepoužitelné. Ten maximální jas po probuzení je také běžný jev. Děje se to i na Watch 3 i na Watch 4. Je to poslední dobou pěkná bída ten Apple. Absolutní nespolehlivost.

Odpověď na: AW4 os6

celý text

.