Zavřít reklamu
  • Apple Watch 2 #691

    Tak i na mě došlo :D Rozhodl jsem se pořešit s vámi pár svých problémů týkající se  Watch: 1. Velikost-mám celkem, na muže, úzké zápěstí. Každý den se snažím cvičit, ale bez jídla můžu donekonečna a nic. Měl někdo podobný problém (myslím velikostí zápěstí, ne se cvičením :D)? Mám však velkou ruku a bojím se, že by 38mm mohlo být na přesnost málo. Zkusil jsem si srovnat velikost v appce Apple Store. Ani jedny mi (alespoň od pohledu) nepřečuhují. Dají se hodinky v APR kdyžtak vyzkoušet? 2. Model-rozhodně půjdu do druhé generace, téměř denně chodím plavat, s tím mě Apple hoodně potěšil. Občas si půjdu i zaběhat, ale nevím, zda je verze Nike to pravé. Abych pak nevypadal jako někdo, kdo si zaběhne za tejden 100 km... Dají se u  Watch Nike+ vyměnit řemínky na jakési formálnější nošení? Jaké řemínky používáte vy? Jaké byste doporučili? Děkuji za případné příspěvky :)

    Apple Watch 2 #6157

    Filip7 píše:
    Dají se hodinky v APR kdyžtak vyzkoušet?
    Dají se u  Watch Nike+ vyměnit řemínky na jakési formálnější nošení? Jaké řemínky používáte vy? Jaké byste doporučili?

    Nejlepší ke zajít do APR. Vyzkoušet se určitě dají a řemínky se vyměnit dají. Já mám Watch 2 v nerezu a používám Milanský tah a sportovní bílí řemínek

    Apple Watch 2 #6158

    Jak velké mate zápěstí? Já mám 16cm obvod a mám 42mm, naprostá idealka do těch menších bych nesla

Odpověď na: Apple Watch 2

celý text

.