Zavřít reklamu
  • Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #625

    Čau chlapi, byl bych rád, kdyby se tady rozvedla menší diskuze. Mám doma spoustu smartwatch hodinek, ať už to jsou huawei watch, martianky nebo napodobeniny moto 360. Nejčastěji používám právě ty Martianky, které ale mají jen mini displej na notifiakce z iPhonu. U Huaweiek mi zase vadí, že kromě notifikací s nimi nic moc nedokážu, když jsou propojeny s iPhonem. Proto se ptám těch, co mají Apple Watch. Má to cenu? Používáte je i na jiné věci než kontrolování času a notifikací? Opravdu se je vyplatí koupit?:D Konkrétně mám na mysli 1st gen. Díky!

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5942

    na AW jsem presel z alcatel onetouch, ktere nejsou spatne, levne, sparovane s iphonem ale umeli jen zakladni notifikace (email, sms) 🙂

    na AW ocenuju notifikace ze vsech app, rychla odpoved na sms (preddefinovanym textem), moznost umlcet hovor pres AW nebo jej prijmout.
    a s poslednim updatem je takovou i drobnost v podobe unlock macbooku 🙂

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5943

    Myslim ze je to zbytecne ale sto lidi sto chuti,hodne beham+wokouty atd chtel jsem mit prehled tak jsem porad pokukoval po aw nike+ kdy uz je zacnou prodavat a skoro si je objednal ale nakonec jsem se zeptal kamarada na radu a ten rikal ze doted jsi behal bez nich a driv to nebylo tak je nepotrebujes a je to pravda navic si clovek koupi telefon a skoro ho pak nepouziva a ja si ten telefon uzivat chci,neni jedno jestli zvednu ruku nebo vytahnu telefon a kouknu na notifikaci? a v druhe rade jsem si predstavil neustale sundavani a nasazovani hodinek kvuli nabijeni a to by mi asi po chvilce zaclo lezt na nervy 🙂 a jeste jak to byva omrzi to kazdeho nadseni trva chvilku neni to neco bez ceho se clovek neobejde bude to jen dalsi zbytecna hracka za silene penize

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5944

    No já mám martianky, mám tam notifikace všech aplikací, budík, přijmutí hovoru a tak no. Ale AW bych si asi koupil čistě jako doplněk.

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5945

    ano jsou krasne a uzasne a taky bych je nejradeji chtel ale doplnek za 12 klacku 🙂

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5946

    Ja ich mám cca 2 mesiace úplne prvú generáciu a som spokojný , využívam ich na notifikácie občas nie aký hovor , odpovedám rýchlo na správy ,na turistike zas na aktivitu , teraz cez zimu snowboardovanie mám v nich aplikáciu ktorá mi ukáže koľko km som prešiel po zjazdovke, max rýchlosť a dalšie údaje a teraz po novom na odomykanie macu fakt to je dobrá pomôcka .

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5947

    Jak jsem psal v jinem vlakne...

    Za me si je kup.

    Pouzivam hlavne na notifikace (iMessage, a VIP kontakty u emailu), appku od KB, messengera, workout aplikaci, kalendar a pripominkovac ukolu. Obcas iRadar, Uber a mapy. A cekam, ze se konecne rozhoupou cesky banky a pusti ApplePay... Je to pro me takova hodne prisna sekretarka a hodne jsem si na ne zvykl.

    Mam series 0, ale o upgradu zatim neuvauji. pockam na dalsi generace, protoze neprinasi nic prevratneho. Vodeodolnost nepotrebuji a GPS je "nice to have", ale telefon mam stejne vetsinou v kapse nebo v batohu.

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5948

    Děkuju za názory hoši. Určitě si je koupím, jen jsem si chtěl ověřit, jestli opravdu stojí za to. Mimochodem kupuji buď series 0 nebo 1, uvidím. Žádnej zásadní problém v rychlosti nevidím.

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5949

    Tak jsem si je také pořídil a z prvních poznatků jsem s nimi maximálně spoky :mrgreen:
    Neskutečně mě tedy překvapila funkce odpovědi na zprávy pomocí diktování. Druhý den, co si s nimi hraju, tak bych s hrdostí řekl, že na 90% přepíše všechno tak, jak prostě má. Bomba ❗
    telefonování je s nimi také příjemné, hlavně třeba za jízdy.

    Jednoznačně doporučuji 😎

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5950

    Ahoj

    Skúsim napisať vlastný názor. Hodinky som si kupil pred necelým mesiacom spolu s IP7.
    Pracujem ako SoftwareTester takže vymýšlanie nelogický UseCase-ov mi začína pripadať úplne normálne a pri tomto zariadení to nebola výnimka.
    Skúsim napisať práve nedostatky, bugy alebo veci ktoré by podľa mňa tak byť nemali.

    Diktovanie textu viem, že rozprávam rýchlo a fakt i príde divné aby som si daval hodinky 10cm pred ústa hovoril do nich . Mikrofon a rozproznavanie reči nie je ani zďaleka tak dokonalé ako keď to robím na Iphone a to ho mám položeny na stole a som od mikrofónu polmetra. Za mňa mínus a nepouživam tu funkciu.

    Aplikácie tretích strán čo sa týka appiek ako napriklad Messenger, Instagram a pod. veľmi často sa mi stáva, že keď aplikáciu neotvorim celý deň. Dostanem medzitým 200-300 správ a večer ju teda spustím na hodinkách tak sa mi začne načítavať a spadne. Takže ju zapnem znova a to ma fakť štve že sa tie správy načitavaju jedna po druhej. Takže kľudne čakam aj 2-3 minuty kým sa to cele synchronizuje.
    S iMessage sa to nestáva

    Odozva zo začiatku asi prvý týždeň som mal problém si vôbec uvedomiť že mi na hodinky prišlo upozornenie. Ja viem že sa ta odozva da zosíliť, ale to mi vadilo ak to začalo strašne vibrovať. Teraz po čase je to lepšie, ale stále sa mi občas stane že si to neuvedomím a po hodine sa pozriem že mi svieti červena bodka

    Odomykanie Macbooku skvelá funkcia, ale potrebovala by doladiť v rýchlosti. Asi chápem že sa to synchronizuje cez iCloud ale určite je na čom pracovať.

    Na záver chválim baterku, čital som že to vraj nevydrži ani 18hodin, ale ja s tym davam 3dni. Ano síce applikaciu Aktivita uplne ignorujem a tie údaje ma ani nezaujímaju, ale správy z prednastavených odpovedi využívam dosť často.

    Snaď to niekomu pomohlo.
    Miro

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5951

    Koupil jsem si AW Sport 42mm asi před dvěma měsíci a byl jsem z nich nadšený! Denně přijímám a odesílám desítky hovorů, Messengerů, Viberů, SMS, iMessage, atd. Přišlo mi super mít možnost si hlavně číst a filtrovat zprávy a hovory, třeba během jednání odmítat hovory s přednastavenou zprávou...
    Poslední dny ale místo AW nosím zase své velké a těžké hodinky, ta masa kovu která ukazuje hodiny pořád a ne jen když s nimi pohnu, mi prostě na ruce vyhovuje víc....

    Kdyby měl někdo zájem o AW Sport 42mm s bílým sillikonovým páskem .......

    V.

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5952

    Přesně tak jsem to měl i já. První měsíc nadšení a pocit,že už je nedám nikdy z ruky a po druhém měsíci jsem je prodal. 🙁 Jsem prostě na klasiku. AW pro mě byly jen vyhozené peníze a za verzi steel, né zrovna malé. Ale najde se mraky lidí co bez nich už nedaj ránu a spousty lidí co si řeknou. No co, nejsou moc hezké, ale je to jablko a já mám všechno od jablka, tak je budu nosit. 🙂

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5953

    Ako si došiel na 3 dni výdrž?? Mám 42mm a keď s nimi nič nerobím, že absolútne nič, len si občas pozriem čas a dátum, takým vydržia 1 deň na 60% baterky a na další deň večer mám 10% a soustený režim slabej baterky alebo 0%... a to ich na večer vypínam..

    Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne? #5954

    Určitě pomohlo, super příspěvek. Díky. 🙂

Odpověď na: Tak mám si ty Apple Watch koupit nebo ne?

celý text

.