Zavřít reklamu
  • AW4-44 výdrž baterie #3226

    Zdravím rád bych se s vámi poradil o následujícím problému na Apple watch 4. Hodinky jsem vcera vecer nabil na 100%, ráno (cca 5hod) baterie 82%. Během dopoledne jsem nachodil/ běhal cca 15km, přijal nějaké notifikace, ovládal Spotify, zapnuté GPS. Kolem 12 hod Batery low, následovalo vypnutí. Hodinky mám par dnů, přešel sem z aw3-42 tam byla v tomto režimu vydrž min 2 dny... aktuálně jsou aw4 po resetu a nabijí se... podle vás, znalců, je toto normální vydrž aw4 nebo mě čeká reklamace? Dekuji

    AW4-44 výdrž baterie #11763

    Tato výdrž je normální. Když využíváte Apple Watch na běhání zapne se GPS,měření tluku srdce a pod., které vyžadují více energie z baterie. Klidně odpovím i na jiné dotazy. Když budete Apple Watch využívat pouze na nošení vydrží vám i necelé 2 dny.

    AW4-44 výdrž baterie #11764

    iApple píše:
    Tato výdrž je normální. Když využíváte Apple Watch na běhání zapne se GPS,měření tluku srdce a pod., které vyžadují více energie z baterie. Klidně odpovím i na jiné dotazy. Když budete Apple Watch využívat pouze na nošení vydrží vám i necelé 2 dny.

    Mám AW 3. Mám je na ruce 23 hodin denně. Ta hodina je mytí a sprchování. V noci měří spánek přes aplikaci Pillow. Přes noc klesnou o 5-7%. Stálé měření srdečního tepu. Přes den spousty upozornění (zvuk i vibrace) SMS, e-mailu a hovorů. Občas cvičení(GPS jde přes iPhone), budík, kontrola kalendáře, počasí, v noci občas svítilna. Nabíjím po 48 hodinách a kapacita baterie je většinou na 30%.

    AW4-44 výdrž baterie #11765

    petriPhone píše:

    iApple píše:
    Tato výdrž je normální. Když využíváte Apple Watch na běhání zapne se GPS,měření tluku srdce a pod., které vyžadují více energie z baterie. Klidně odpovím i na jiné dotazy. Když budete Apple Watch využívat pouze na nošení vydrží vám i necelé 2 dny.

    Mám AW 3. Mám je na ruce 23 hodin denně. Ta hodina je mytí a sprchování. V noci měří spánek přes aplikaci Pillow. Přes noc klesnou o 5-7%. Stálé měření srdečního tepu. Přes den spousty upozornění (zvuk i vibrace) SMS, e-mailu a hovorů. Občas cvičení(GPS jde přes iPhone), budík, kontrola kalendáře, počasí, v noci občas svítilna. Nabíjím po 48 hodinách a kapacita baterie je většinou na 30%.

    U Apple Watch series 3 to je možné jelikož mají menší displej a pokud se nepletu o něco větší baterii. Též při cvičení/běhání využíváte GPS přes iPhone což šetří hodně baterie. Také záleží jak často si zobrazujete čas a pod. a také jaký ciferník využíváte. Na případné další dotazy s radostí odpovím.

Odpověď na: AW4-44 výdrž baterie

celý text

.